Jesteś w: Af Portal / AktualnościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Aktualności

PEUGEOT 508 RXH
Gama modelu 508, powiększa się o zupełnie nową wersję RXH 2.0 BlueHDi 180 EAT6, która od bieżącego miesiąca jest już dostępna w Polsce.
Nr 1 w wielkiej Brytanii
Od debiutu rynkowego Outlandera PHEV nie minął rok, a model ten zdeklasował na Wyspach konkurentów z napędem hybrydowym i elektrycznym, pokonując nawet pojazdy dostępne w sprzedaży od 2011 roku.
Sportowa elegancja na co dzień
Mały silnik przypadnie do gustu miłośnikom powściągliwego stylu - Corsa 1.4 Turbo rozwija moc 110 kW/150 KM.
Popularne felgi
Z roku na rok popularność felg aluminiowych jest coraz większa. Które są najpopularniejsze i dlaczego? Jak zmieniają się gusta kierowców? Przedstawiamy najczęściej wybierane felgi w roku ubiegłym.
Popularność Rapida
SKODA Rapid odniosła na polskim rynku niekwestionowany sukces dzięki swoim właściwościom konstrukcyjnym i konkurencyjnemu stosunkowi ceny do jakości oraz wyposażenia.
Niecodzienne inspiracje
„Możesz marzyć, wierzyć i próbować” - to motto Toniego Gallardo, projektanta w Centrum Designu SEAT, które wykorzystuje przy wprowadzaniu nowych pomysłów.
Sto lat Bulli
Inni w wieku 65 lat szykują się do emerytury, on jest właśnie w apogeum swojego życia. Popularny Bulli okazuje się po prostu nieśmiertelny - produkcję pierwszego Transportera Volkswagen rozpoczął 65 lat temu.
60 lat Mercedesa 190 SL
Radość życia, wdzięk i podróże w nieznane - 60 lat temu, w marcu 1955 roku, zadebiutował Mercedes-Benz 190 SL (W 121).
Lider wzrostów w Polsce
W lutym sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2523 samochody osobowe i dostawcze do 3,5t, co daje 16,5% wzrostu w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej.
Debiut Fiata 500X „Black Tie”
Salon Samochodowy w Genewie został wybrany przez Fiata, jako miejsce do zaprezentowania samochodu pokazowego, stworzonego wspólnie przez Fiata i Garage Italia Customs, jako nowy projekt indywidualizacji.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska