Jesteś w: Af Portal / AktualnościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Aktualności

MINI Countryman Park Lane
Marka MINI wkroczyła w nową fazę swej historii sukcesów, włączając się do segmentu kompaktowego premium. MINI Countryman łączy wyrazisty styl marki z obfitym i funkcjonalnym wnętrzem.
Przezorny zawsze ubezpieczony
Podróżując autem dbamy o bezpieczeństwo na różne sposoby. Dobieramy odpowiednie opony, sprawdzamy stan techniczny samochodu czy szkolimy się z techniki jazdy. Aby czuć się bezpiecznie warto zastanowić się też nad odpowiednim ubezpieczeniem.
Nowy Peugeot 208
Trzy lata po swoim debiucie rynkowym PEUGEOT 208 - najlepiej sprzedający się model Marki - prezentuje się w nowym wydaniu.
VW przedstawia nowego Tourana
Nowy model ma znacznie większe wnętrze, które można rozplanować w różnorodny sposób. Ma sześć nowych oszczędnych silników do wyboru, można go zamówić z licznymi systemami asystującymi kierowcy oraz z rozbudowanymi multimediami.
Premiery BMW w Genewie
Na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie (5-15.03.2015) BMW zaprezentuje m.in. dwie światowe premiery: modele BMW serii 2 Gran Tourer, który może pomieścić do siedmiorga pasażerów, oraz nowe BMW serii 1.
Pajero dla Straży Granicznej
74 egzemplarze terenowego Mitsubishi Pajero trafiły do oddziałów Straży Granicznej ochraniających zewnętrzną granicę Polski.
Nowa era SKODY Superb
SKODA prezentuje swój najnowszy model - SKODĘ Superb. Nigdy wcześniej inżynierowie SKODY nie stworzyli tak dużej ilości miejsca dla kierowcy, pasażerów i ich bagaży.
Fotowarsztaty Volvo
W połowie lutego odbyła się pierwsza edycja niespotykanych do tej pory w Polsce warsztatów, których uczestnicy doskonalili swoje umiejętności fotografowania samochodów.
Focus RS z napędem na 4 koła
Ford zaprezentował dziś Focusa RS samochód sportowy o wysokich osiągach przeznaczony do użytku na publicznych drogach, wyposażony w innowacyjny napęd na wszystkie koła oraz układ TVC poprawiający stabilność na zakrętach.
Rosnaca sprzedaż SsangYonga
Ssangyong informuje, że w styczniu 2015 roku firma sprzedała 10321 samochodów: 6817 na rynku koreańskim i 3504 w eksporcie.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska