Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Alfa Giulietta VeloceInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2013-03-28

Alfa Giulietta Veloce

Alfa Giulietta Veloce

Giulietta stanowi silną pozycję rynkową marki w Europie. Model ten zarejestrował w 2012 roku udział w swoim segmencie na poziomie 3 % w Europie. Seria specjalna wzbogaca gamę modeli Alfa Romeo na rynku polskim.

"Veloce", czyli "szybka" jest to określenie, która zawsze występuje w tradycji Alfa Romeo, a po raz pierwszy oficjalnie tę nazwę użyto jej w 1956 roku, właśnie w odniesieniu do ówczesnej Giulietty. Wersje o tej nazwie tworzono mając na względzie określony cel, czyli wyróżnienie samochodów imponujących parametrami technicznymi i wyposażeniem, które czyniły z nich samochody sportowe i wyjątkowe. Obecnie, tak jak w przeszłości, Giulietta Veloce spełnia dokładnie wymagania Klientów poszukujących wyposażenia o wyjątkowym charakterze.

Jeśli chodzi o stylistykę zewnętrzną samochodu zwracają uwagę pewne wyrafinowane elementy, takie jak reflektory przednie o ciemnym wykończeniu, obudowa lusterek zewnętrznych i lusterka wstecznego wykończona kolorem tytanowym, chromowane klamki drzwi przednich oraz logo "Veloce". Ten sam sportowy charakter dominuje we wnętrzu, gdzie przeważają ciemne kolory, wśród których wyróżnia się tytanowe wykończenie centralnego elementu deski rozdzielczej, tunelu środkowego i nakładek na drzwi. Kierownica jest wykończona skórą z czerwonymi przeszyciami, natomiast fotele są obite nową czarno-czerwoną tkaniną "Competizione" z kontrastowymi przeszyciami.

Alfa Giulietta Veloce jest już dostępna w sprzedaży w Polsce i w ramach promocji powszechnej jest oferowana z 5-cioletnią gwarancją. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy trzema wersjami silnikowymi: benzynowy 1.4 TB 120 KM oraz 2 wersje wysokoprężne 1.6 JTDM 105 KM i 2.0 JTDM 140 KM.

Wersja 1.4 TB dostępna jest już od 75 900 zł brutto.

Ilość samochodów ograniczona - tylko 200 szt. trafi na polski rynek.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska