Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Bez słupka BInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-02-01

Bez słupka B

Bez słupka B

Jedną z atrakcji tegorocznego salonu w Genewie będzie miejski Ford B-MAX, następca Fusiona.

Innowacyjna stylistyka oraz zaawansowanie technologiczne, pozwolą Fordowi B-MAX ustanowić nowe standardy w swojej klasie. Genewski debiut tego modelu w wersji produkcyjnej odbędzie się dokładnie w rok po prezentacji pojazdu koncepcyjnego podczas poprzedniej edycji salonu.
- Ford B-MAX łączy ekscytującą stylistykę z atrybutami, których kiedyś można było oczekiwać tylko w większych modelach - wyjaśnia Stephen Odell, prezes i dyrektor generalny firmy Ford of Europe. - To zupełnie nowy model, który w segmencie małych samochodów spełniał będzie wysokie oczekiwania klientów.
Aby przygotować Forda B-MAX do produkcji seryjnej, opracowano zupełnie nową konstrukcję drzwi. Wsiadanie czy pakowanie bagażu jest teraz jeszcze prostsze, bowiem słupki środkowe zostały zintegrowane z drzwiami. Auto wyróżnia się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz wszechstronnością możliwości adaptacyjnych wnętrza i największą w swojej klasie przestrzenią bagażową.
W momencie debiutu rynkowego w dalszej części roku, Ford B-MAX dostępny będzie z wydajnym silnikiem benzynowym EcoBoost o pojemności 1.0 oraz rodziną jednostek wysokoprężnych Duratorq TDCi.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska