Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Dacia kontynuuje ofensywęInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2013-03-08

Dacia kontynuuje ofensywę

Dacia kontynuuje ofensywę

Po Nowym Loganie, Nowym Sandero i Sandero Stepway, Dacia uzupełnia swoją ofertę wprowadzając Nowego Logana MCV, maxi-kombi oraz serię limitowaną Duster Aventure.

Nowa Dacia Logan MCV

Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tys. sztuk w około 40 krajach. Dacia, umocniona tym sukcesem, po odnowieniu trzech innych modeli: Logana, Sandero i Sandero Stepway, uzupełnia swoją ofertę o Nowego Logana MCV.

Tak jak Nowy Logan i Nowe Sandero, Nowy Logan MCV zwraca uwagę nowoczesną, stylistyką zewnętrzną i atrakcyjnym designem wnętrza. Design zewnętrzny Nowego Logana MCV jest w 100% typowy dla kombi. Praktyczny i funkcjonalny, Nowy Logan MCV zapewnia dzięki swoim wymiarom dużą ilość miejsca w kabinie, 5 pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 litrów.

Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro5) i tylnej kanapie składanej, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3 (dostępnej we wszystkich krajach). Auto oferuje najnowsze wyposażenie: system multimedialny MEDIA NAV, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Jest również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji za sprawą nowych silników - benzynowej jednostki TCe 90 i silnika wysokoprężnego - które zapewniają większą przyjemność jazdy przy znacznie obniżonym zużyciu paliwa i emisji CO2. Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 roku.

Seria limitowana Duster Aventure

Seria limitowana Duster Aventure zwraca uwagę oryginalną stylistyką, która podkreśla terenowe możliwości Dacii Duster. Wyposażony belkę na dachu z dwoma reflektorami, system nawigacji Garmin z topograficznymi mapami i gumowe dywaniki, Duster Aventure z pewnością przyciągnie kierowców marzących o dłuższej ucieczce od codzienności. Specjalne, duże naklejki na nadwoziu dodają mu wyrazistości. Ten sam wzór powtarza się na tapicerce siedzeń. Oferowany jest w dwóch kolorach nadwozia - Biel Alpejska i Czarna.

Seria limitowana Dacia Duster Aventure zostanie wprowadzona do sprzedaży w ponad 16 krajach począwszy od kwietnia 2013 roku. Polskie salony Dacii będą przyjmować zamówienia na tę serię już od początku kwietnia.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska