Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Debiut Sparka EV w LAInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-11-17

Debiut Sparka EV w LA

Debiut Sparka EV w LA

Podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles, który rozpocznie się pod koniec tego miesiąca, Chevrolet zaprezentuje elektryczną wersję popularnego modelu Spark.

Spark EV to jeden z trzynastu całkowicie nowych lub gruntownie zmodernizowanych modeli Chevroleta, które trafią na rynek w 2013 roku.

Chevrolet pokaże również rozszerzone funkcjonalności zaawansowanej wersji systemu MyLink, który będzie początkowo dostępny w nowym sedanie Impala 2014.

- Aby utrzymać dynamikę wzrostu, która pozwoliła na zakończenie ośmiu kolejnych kwartałów rekordowym wynikiem sprzedaży, Chevrolet wprowadza do oferty nowe produkty, funkcje i technologie, które pozwolą oferować klientom większą funkcjonalność, wyższy komfort i więcej udogodnień - powiedział Chris Perry, wiceprezes ds. globalnego marketingu.

Spark zyskał sympatię klientów ze Stanów Zjednoczonych dzięki ekspresyjnej stylistyce nadwozia, przestronnemu wnętrzu oraz funkcjom przyłączeniowym oferowanym w ramach systemu MyLink. W ciągu pierwszych trzech miesięcy obecności na rynku sprzedaż modelu utrzymywała się na dobrym poziomie, szczególnie w Los Angeles. W oparciu o ten sukces elektryczna wersja modelu Spark EV będzie oferowała nabywcom te same cechy, które przyczyniły się do sukcesu odmiany napędzanej silnikiem spalinowym, zapewniając jednocześnie technologię i osiągi auta elektrycznego.

System MyLink oferuje klientom proste w obsłudze funkcje przyłączeniowe. Wraz z debiutem Chevroleta Impali z roku modelowego 2014 system ten pozwoli na większą personalizację i łatwiejszą integrację smartfonów, o czym pisaliśmy ostatnio na naszym portalu.

Oprócz modelu Spark EV, Chevrolet zaprezentuje w Los Angeles nowy model Impala, sedana Malibu Turbo, miejski model Sonic RS, crossovera Traverse oraz Camaro Hot Wheels Edition.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska