Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Dynamo live show w LondynieInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-02-03

Dynamo live show w Londynie

Dynamo live show w Londynie

W Londynie zakończyła się wyjątkowa magiczna impreza dla 1000 zaproszonych gości prezentująca niesamowity i ekscytujący występ Dynamo live, światowej sławy iluzjonisty, z którym współpracuje marka Fiat.

Niezwykły show, który miał miejsce w kultowej hali Copper Box Arena znajdującej się w pobliżu Parku Olimpijskiego Queen Elizabeth w Stratford, było wynikiem trzech lat pracy i przygotowań brytyjskiego iluzjonisty. W imprezie wzięli udział dziennikarze, blogerzy i osobistości ze świata mody, rozrywki i muzyki, takie jak: piosenkarka MIA, basista zespołu Kasabian Chris Edwards oraz znana twarz TV Nancy Dell'Olio.

Najnowszy spektakl Dynamo to unikalna mieszanka teatru, iluzji i choreografii inspirowanej tańcem, w której iluzjonista wywołuje na scenie tajemniczą energię („The power of X"). Punktem kulminacyjnym iluzji jest moment, w którym Dynamo wyczarowuje projekt 3D nowego modelu Fiata 500X, a następnie w cudowny sposób „ożywia go" przed oszołomioną publicznością.

Londyński występ Dynamo kończy europejską trasę „The Power of X" i oficjalnie rozpoczyna się sprzedaż modelu w Europie, po tym jak pod koniec stycznia Fiat 500X został zaprezentowany w salonach włoskich dilerów, gdzie obejrzała go rekordowa liczba 70.000 odwiedzających i wykonano ponad 12.900 jazd testowych.


  • Currently 4 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 4/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska