Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Lifting SparkaInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-08-31

Lifting Sparka

Lifting Sparka

Najmniejszy z modeli Chevroleta doczekał się liftingu. Zmiany obejmują przednią część nadwozia, wnętrze i w niewielkim stopniu wyposażenie pojazdu. Debiut na salonie w Paryżu.

Chevrolet Spark z założenia jest zadziornym, ekspresyjnym samochodem miejskim, natomiast przeprowadzony face lifting nadwozia dodatkowo potęguje ten wizerunek. Przeprojektowana, dwuczęściowa osłona chłodnicy, nowy przedni zderzak oraz zmienione klosze reflektorów i lamp przeciwmgielnych dodają autu świeżości. Spark otrzymał również przeprojektowane 14- i 15-calowe obręcze aluminiowe, które podkreślają bardziej sportowy, dojrzały charakter samochodu. W tylnej części pojazdu umieszczone wysoko trzecie światło stopu LED zostało zintegrowane ze spoilerem umieszczonym tuż ponad tylną szybą, co zapewnia kierowcy lepszą widoczność.
Zmiany w kabinie pasażerskiej obejmują zastosowanie nowych elementów dekoracyjnych oraz przeprojektowanej konsoli centralnej z dodatkowymi schowkami. Chevrolet Spark jest napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i mocy 68 KM lub jednostką benzynową 1,2 l produkującą 82 KM. Oba silniki zadowalają się średnio 5 litrami paliwa na 100 kilometrów i wydzielają 118 gramów CO2 na kilometr.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska