Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Lwiątko w nowej kreacjiInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-01-09

Lwiątko w nowej kreacji

Lwiątko w nowej kreacji

Delikatny lifting i niższe spalanie to najważniejsze zmiany w najnowszym Peugeocie 107.

Odnowiony Peugeot 107 wejdzie do sprzedaży w marcu 2012 roku. Lekkim modyfikacjom poddano przód auta, ale wymiary pojazdu nie uległy zmianie. Inny profil maski z dwukolorowym logo oraz tablica rejestracyjna umieszczona centralnie w dolnym pasie nawiązują do stylizacji modelu 208. Rozmieszczenie świateł pozostało niezmienione, ale poprawiono wygląd samych kloszy. Przednie reflektory są teraz szersze i mają dwubarwne ramki, których kolorystyka odpowiada barwom logo zdobiącego maskę. Zmieniono również osłonę chłodnicy.

Gama modelu 107 dostępna będzie w dwóch poziomach wykończenia: w 3- lub 5-drzwiowym nadwoziu oraz dwóch konfiguracjach układu napędowego: z benzynowym silnikiem 1.0 i z pięciostopniową przekładnią manualną lub taką samą jednostką z pięciostopniową przekładnią Two-tronic. Co ważne, model 107 będzie teraz bardziej przyjazny środowisku emitując jedynie 99 i 104 gramy CO2 na 1 kilometr, odpowiednio w wersji z tradycyjną przekładnią manualną i skrzynią Two-tronic. Zapotrzebowanie na paliwo zmniejszyło się odpowiednio do 4,3 i 4,5 litra na 100 km.
Z okazji wprowadzenia liftingowanej 107-ki dostępna będzie limitowana seria 107 ENVY, dedykowana paniom, z oryginalnym lakierem śliwkowym (Plum) lub czarnym (Caldera).


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska