Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Mazda 6 Sport Kombi w ParyżuInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-09-06

Mazda 6 Sport Kombi w Paryżu

Mazda 6 Sport Kombi w Paryżu

Sedana serii 6 zaprezentowano w Moskwie, Mazda pozostawiła sobie jednak premierę na paryskie tragi. Tam pod koniec września pokaże wersję kombi oraz najnowszy silnik Euro 6.

Mazda Motor Corporation premierowo zaprezentuje nową Mazdę 6 Sport Kombi (w Japonii znanej jako Atenza) na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu. Towarzyszyć jej będzie nowa Mazda6 w wersji sedan, która obecnie debiutuje na moskiewskim salonie samochodowym. Oba modele prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D o pojemności 2,2 l. Mazda 6 pojawi się w sprzedaży na rynkach europejskich jeszcze w tym roku. Tegoroczny salon samochodowy w Paryżu rozpocznie się 27 września i potrwa do 14 października.
Silnik Diesla SKYACTIV-D 2.2 będzie dostępny w dwóch wersjach mocy. Obie spełniają europejskie normy emisji spalin Euro 6. Nowe kombi dodatkowo oferuje silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem SKYACTIV-G 2.0 i SKYACTIV-G 2.5.
Najnowszy model łączy najlepsze osiągnięcia Mazdy pod względem inżynierii i wiedzy technicznej, znajdujące odzwierciedlenie w dynamice jazdy, stylizacji, wpływie na środowisko oraz bezpieczeństwie. To także drugi model w gamie Mazdy nowej generacji, który łączy w sobie pełną gamę technologii SKYACTIV i nową koncepcję stylizacji „KODO – Dusza Ruchu”. Nową Mazdę6 wyposażono ponadto w szereg zaawansowanych technologii związanych z bezpieczeństwem i system odzyskiwania energii podczas hamowania i-ELOOP.
 


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska