Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Micra w wersji ELLEInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-09-04

Micra w wersji ELLE

Micra w wersji ELLE

Elegancka, asertywna, energiczna i kochająca miasto. Ten opis pasuje doskonale zarówno do Nissana Micry, jak i do czytelniczek najchętniej kupowanego czasopisma o modzie ELLE.

Nissan i ELLE postanowiły wykorzystać te podobieństwa i wspólnie opracować specjalną wersję popularnego miejskiego Nissana.
Nissan Micra ELLE, którego sprzedaż w Europie rozpocznie się jesienią po prezentacji na Salonie Motoryzacyjnym w Paryżu, wyróżnia się eleganckim wyglądem, inteligentnymi rozwiązaniami technicznymi i wyrazistym charakterem. To idealny dodatek dla współczesnej, zabieganej i niezależnej kobiety.
„Tu nie chodzi wyłącznie o emblemat umieszczony na samochodzie" - zapewnia Geraldine Ingham, Dyrektor ds. Marketingu w europejskim oddziale Nissana. „Micrę i ELLE łączy fakt, że zarówno samochód jak i czasopismo są atrakcyjne dla klientek o bardzo zbliżonym profilu".
„Szybkie tempo życia zabieganej współczesnej kobiety powoduje, że musi ona nauczyć się tak planować dzień, aby znaleźć czas na pracę i odpoczynek, a także na spotkania z rodziną, znajomymi i związek partnerem... dlatego potrzebuje sojusznika. Nissan Micra ELLE jest właśnie takim sojusznikiem, który przez cały dzień wspomaga ją w mieście".
W zależności od rynku nawet 65 procent nabywców Micry to kobiety, którym podoba się nie tylko styl auta, ale także nowoczesna technologia, dynamiczne osiągi i wyposażenie ułatwiające użytkowanie pojazdu w mieście.
Najmniejsza w tej klasie pojazdów średnica zawracania bardzo ułatwia manewrowanie, a obniżająca emisję technologia silnikowa Pure Drive pozwala uzyskać ulgi i zwolnienia podatkowe na wielu rynkach.
Nissan Micra ELLE to rozwinięcie średniej wersji wyposażenia Acenta. Standardowo samochód jest wyposażony w automatyczną klimatyzację, inteligentny kluczyk zbliżeniowy i przycisk do uruchamiania pojazdu, elektrycznie podgrzewane i składane lusterka boczne, a także tempomat z ogranicznikiem prędkości.
Specjalne dodatki stylistyczne to między innymi panoramiczny szklanych dach, chromowane akcenty w dolnej części grilla, chromowane klamki wewnętrzne, lakierowane aluminiowe obręcze kół, lampy przeciwmgielne i spojler dachowy. Premierowe egzemplarze są dostępne w dwóch kolorach - błękitnym (Ocean Blue) i ciemnoczerwonym. Przygotowano także nowy wzór tekstylnej tapicerki. Zaawansowany zintegrowany system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną Nissan Connect jest dostępny jako opcja.
O udziale ELLE w projektowaniu tej wersji Micry informują dyskretne emblematy na klapie bagażnika i przednich błotnikach, logo na dywanikach z przodu oraz eleganckie osłony progów z firmowym znakiem ELLE. Po wprowadzeniu pojazdu na rynek klienci zostaną zaproszeni do udziału w specjalnych akcjach organizowanych przez Nissana i ELLE.
Nissan Micra ELLE może być wyposażony w trzycylindrowy benzynowy silnik wolnossący 1.2 80 KM lub w supernowoczesny silnik benzynowy 1.2 z doładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIG-S), rozwijający 98 KM mocy przy emisji CO2 na poziomie zaledwie 99 g/km.
Obydwie wersje silnikowe są opatrzone emblematem Pure Drive, który Nissan umieszcza na swoich najbardziej przyjaznych dla środowiska modelach.
„Ogromna większość czytelniczek ELLE mieszka i pracuje w mieście. To pogodne, pozytywnie nastawione do świata, eleganckie kobiety i indywidualistki umiejące zaskakiwać... zupełnie jak Nissan Micra ELLE" - powiedziała Geraldine Ingham.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska