Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Mitsubishi z LPGInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-07-17

Mitsubishi z LPG

Mitsubishi z LPG

Kolejny z producentów zdecydował się na wprowadzenie do polskiej oferty samochodu zasilanego gazem LPG. Tym razem jest to Mitsubishi, a gaz pojawił się w najmniejszym z oferowanych u nas modeli - Colcie.

W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy Stag. Colt LPG jest obecnie oferowany w dwóch pięciodrzwiowych wersjach: 1.3 Invite i 1.3 Elegance w cenie od 45 580 zł brutto. Korzystając z nieoprocentowanego kredytu 3 razy 33 procent nowym Coltem 1.3 Invite LPG wyjedziemy z salonu płacąc 16 560 zł, a resztę w dwóch takich samych ratach.
Dostawcą instalacji jest firma A.C. S.A., która zapewnia 3-letnią gwarancję z limitem do 100 tys. km na komponenty elektroniczne i mechaniczne oraz darmowe naprawy gwarancyjne pod warunkiem montażu i wykonywania regularnych przeglądów (co 15 tys. km).
Jednocześnie w polskich salonach Mitsubishi zadebiutowała specjalna wersja modelu Colt MY 2012 o nazwie Elegance. Ten samochód oferuje bogate wyposażenie w atrakcyjnej cenie. Colt Elegance jest oferowany w wersji pięciodrzwiowej, z silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 litra i mocy 95 KM. Został stworzony na bazie nowej wersji Invite, która oferuje między innymi fabryczne radio CD/MP3 oraz boczne poduszki bezpieczeństwa. Colt Elegance 2012 wyróżnia się dodatkowym wyposażeniem obejmującym czujniki parkowania, 15-calowe aluminiowe obręcze kół, światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED, chromowaną atrapę chłodnicy oraz emblemat wersji limitowanej z napisem „ELEGANCE” na tylnej klapie bagażnika. Wewnątrz znajdziemy dodatkowo welurowe dywaniki z haftowanym logo „ELEGANCE” oraz chromowane ramki nawiewów. Cena Colta 1.3 Elegance wynosi obecnie: 45 180 PLN brutto. Colt Elegance jest też dostępny z instalacją gazową LPG marki Stag – taka wersja kosztuje obecnie 49 270 zł. Dopłata za lakier metalizowany to 1,5 tys. zł.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska