Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Mucha w MercedesieInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2014-03-25

Mucha w Mercedesie

Mucha w Mercedesie

W salonach Mercedes-Benz zadebiutował najnowsza generacja Klasy C - przestronniejsza, lżejsza, bardziej luksusowa i oszczędniejsza od poprzedniczki.

Jedną z jej pierwszych testerek była Anna Mucha, która na przedpremierowe jazdy testowe nowym modelem udała się do Marsylii, w malownicze rejony Prowansji i Lazurowego Wybrzeża.

Bogata historia, przyjazny klimat Morza Śródziemnego, znakomita kuchnia - Marsylia to nie tylko drugie pod względem wielkości miasto we Francji oraz największy w kraju port handlowy. To przede wszystkim magiczna kraina do zwiedzania i plażowania, położona na styku dwóch kultur - włoskiej i francuskiej. Bliskość Monako, Prowansji oraz alpejskich serpentyn czynią z niej wyjątkowo wdzięczne miejsce do jazdy samochodem.

Właśnie tutaj odbyły się przedpremierowe jazdy testowe nową Klasą C. Jedną z jej pierwszych testerek była Anna Mucha. Znana polska aktorka przetestowała już najnowszą limuzynę Mercedesa w ciasnych uliczkach Marsylii oraz na zatłoczonej autostradzie A8 w drodze do Cannes. Nie zabrakło też czasu na przejażdżkę krętymi drogami w okolicach Nicei i wypróbowanie nowego, pneumatycznego zawieszenia.

- O wygodzie aktywnego tempomatu miałam już okazję przekonać się za kierownicą innych Mercedesów, ale w Klasie C jestem zachwycona kamerą 360 stopni i tym, że mogę patrzeć na swój samochód z lotu ptaka, a asystent parkowania prawie wszystko robi za mnie. Ekran na pulpicie jest tak przejrzysty, że spokojnie mogłabym wyjść na zewnątrz i poprawić make-up. Podoba mi się możliwość wyświetlania wybranych informacji na przedniej szybie - uśmiecha się Anna Mucha, opowiadając o wrażeniach z jazdy nowym modelem. Obie gwiazdy zjawiskowo prezentowały się na marsylskim bulwarze.

Ceny startują od 125 900 zł za odmianę C 180 z 1,6-litrową, benzynową jednostką o mocy 115 kW (156 KM).


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska