Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Nowa Kia CarensInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-07-26

Nowa Kia Carens

Nowa Kia Carens

Kia Carens czyli całkowicie nowy, kompaktowy MPV będzie miał swoją światową premierę 27 września podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Dzisiaj prezentujemy jego pierwsze, dopiero co ujawnione wizualizacje.

Producent tak pisze o swoim nowym vanie: świeży, elegancki design, niższa linia dachu, większy rozstaw osi, większe koła (aż do 18-calowych) to tylko niektóre elementy wyróżniające kolejny udany model koreańskiego producenta. Nowy Carens łączy w sobie sportowy wygląd z funkcjonalnością i przestronnością.
O ile nazwa pozostanie bez zmian, to już stylistyka  nowego Carensa zmieni się nie do poznania. Z grzecznego i statecznego auta, nowy model przerodzi się w bardziej dynamiczny i zgrabny pojazd. To dobrze, bo Kii wyraźnie brakuje większego vana w ofercie - ma co prawda małe rodzinne auta, ale to za mało, aby walczyć o wymagającego europejskiego klienta. Tym bardziej, że rodzi się coraz mniej dzieci, a aut rodzinnych przybywa. Ze zdjęć zdecydowanie widać jednak, że nowa Kia będzie miała ten atut, który tak lubimy w Europie, a więc świetny i świeży wygląd zewnętrzny. Czekamy na premierę auta.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska