Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Nowości od Suzuki na polskim rynkuInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-04-19

Nowości od Suzuki na polskim rynku

Nowości od Suzuki na polskim rynku

Suzuki poszerza ofertę modelu SX4. Są nowe warianty silnikowe i pakiety zewnętrzne oraz wyposażenie bezpieczeństwa - po raz pierwszy ESP jest w tym niewielkim samochodzie elementem wyposażenia standardowego.

Od kwietnia Suzuki SX4 2WD Comfort dostępne jest z silnikiem o pojemności 1,5 litra i mocy 112 KM. Dzięki zastosowaniu systemu zmiennych faz rozrządu VVT nowa jednostka jest bardziej ekonomiczna i przyjazna środowisku: zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi według producent 6,1 l/100 km, a emisja CO2 nie przekracza 139 g/km.

Samochód został wyposażony w układ hamulcowy ABS+EBD ze wspomaganiem hamowania awaryjnego BAS oraz hamulce tarczowe dla wszystkich kół. Wyposażenie standardowe obejmuje m.in. klimatyzację wraz z filtrem przeciwpyłkowym, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne, zamek centralny, radioodtwarzacz CD/MP3 wraz z przyciskami sterowania w kole kierownicy, regulację fotela kierowcy oraz dzieloną i składaną tylną kanapę (60:40).

Prześwit nadwozia wynosi aż 175 mm. Na 16-calowe koła SX4 poruszać się będzie równie sprawnie w mieście jak w trudnym terenie. Suzuki SX4 w wersji 1.5 2WD Comfort dostępne jest w cenie od 53 900 zł.

Wszystkie wersje SX4 z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 120 KM wyprodukowane w roku 2012 oferowane są teraz z pakietem zewnętrznym Outdoor, na który składają się listwy drzwiowe i progowe, osłony nadkoli oraz zderzaków ze srebrnymi nakładkami. Standardowo montowane są również relingi dachowe umożliwiające instalację wszelkiego rodzaju bagażników i uchwytów transportowych.

Suzuki poszerza również paletę modeli wyposażonych standardowo w system stabilizacji toru jazdy ESP wraz z kontrolą trakcji. W gamie SX4 na rok 2012 ESP oferowany jest standardowo dla wersji: 1.6 2WD Premium z automatyczną skrzynią biegów, 1.6 4WD Topline oraz 2.0 DDiS 4WD Comfort.


  • Currently 4 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 4/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska