Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Nowy design Renault KoleosInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2013-07-21

Nowy design Renault Koleos

Nowy design Renault Koleos

Renault zaprezentowało najnowszą edycję Koleosa podczas VI Salonu Samochodowego w Buenos Aires.

Cieszący się powszechnym uznaniem ze względu na swój komfort, bogate wyposażenie i właściwości terenowe SUV pojawia się w nowej wersji, w pełni zgodnej ze stylistyką marki Renault. Na polskim rynku zamówienia na Koleosa w nowej odsłonie można składać już od początku lipca 2013 r.

Nowe Renault Koleos przykuwa uwagę swoim designem, rozpoznawalnym już na pierwszy rzut oka, zwłaszcza dzięki zgodnemu z nowymi kanonami stylistycznymi Renault przodowi auta. Nowy wizerunek Koleosa uzupełniają podkreślające jego charakter, zmienione dwukolorowe obręcze kół, a boczne, chromowane listwy ozdobne dodają autu elegancji. W ofercie pojawia się nowy, kolor nadwozia, Brązowy Heban, który doskonale współgra z nową skórzaną tapicerką w kolorze brązowym.

Nowy Koleos posiada wbudowany system multimedialny, Renault R-Link, z 7-calowym ekranem dotykowym. Renault R-Link łączy w sobie wszystkie funkcje multimedialne w 26 językach do wyboru: nawigację, radio, telefon ze złączem Bluetooth® i funkcję audiostreamingu oraz złącza do przenośnych urządzeń audio. Renault R-Link umożliwia również dostęp do szeregu usług związanych z samochodem oraz do sklepu Renault R-Link Store, z którego można pobrać aplikacje z pokładu samochodu lub za pośrednictwem komputera. Kolejną innowacją technologiczną Renault w Nowym Koleosie jest czujnik martwego pola (Blind Spot Warning), informujący kierowcę sygnałem wizualnym o obecności innego pojazdu w martwym polu widzenia, umożliwiając w pełni bezpieczne wykonywanie manewrów wyprzedzania.

Kamera cofania, sprzężona z czujnikami parkowania tyłem, przekazuje w czasie rzeczywistym na wyświetlacz systemu Renault R-Link obraz strefy znajdującej się za pojazdem. Bogatą gamę wysokiej klasy wyposażenia, dostępnego w ofercie, uzupełniają: karta Renault Hands Free, wspomaganie ruszania pod górę (Hill Start Assist), układ kontroli prędkości przy jeździe w dół oraz system audio Bose.

Nowe Renault Koleos dostępne jest w wersji z napędem na cztery koła. Jego dysponujące wysokimi momentami obrotowymi silniki pozwalają mu na sprawną jazdę w terenie. Mierzy 4,52 m długości i 1,85 m szerokości.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska