Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Nowy model w rodzinie 500Infolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2013-06-28

Nowy model w rodzinie 500

Nowy model w rodzinie 500

Fiat przedstawia pierwsze oficjalne zdjęcia Fiata 500L Living, nowego modelu, który zostanie oficjalnie zaprezentowany w lipcu z okazji siódmych urodzin rodziny 500.

Będący ewolucją kultowego modelu wprowadzonego w roku 2007, nowy samochód jest autem, którym można cieszyć się w pełni, stworzony dla szerokiego grona odbiorców, zwraca uwagę na nowości i szuka równowagi między funkcjonalnością a designem.

500L Living stanowi połączenie skutecznego wykorzystania przestrzeni i niepowtarzalnego designu Made in Fiat. Dzięki dodaniu trzeciego rzędu siedzeń, nowy samochód staje się najbardziej kompaktowym MPV typu 5+2 w swojej kategorii. Wymiary 500L Living to: długość 435 cm, szerokość 178cm i wysokość 167cm. Dodatkowo, mimo że jest o 20 cm krótszy od typowego samochodu kombi z segmentu C, Fiat 500L Living zapewnia doskonałe wartości, jeżeli chodzi o przestronność wnętrza, komfort i pojemność bagażnika wynoszącą rekordowe 638 l.

Nowy model staje się w ten sposób pierwszym samochodem dla całej rodziny, docierającym do szerokiej grupy klientów, dzięki swojemu stylowi i wyjątkowym cechom funkcjonalności i wydajności. Fiat 500L Living jest najlepszym wyrazem charakterystycznej inwencji Fiata w tworzeniu samochodów, które ułatwiają codzienne życie, nadając mu dozę radości i dobrej zabawy.

W momencie wprowadzenia na rynek, Fiat 500L Living będzie wyposażony w dwa silniki benzynowe - 1.4 16v o mocy 95KM i 0.9 TwinAir Turbo o mocy 105 KM - oraz dwa silniki turbodiesel: 1.6 Multijet II o mocy 105KM i 1.3 Multijet II o mocy 85KM, ten ostatni dostępny również z automatyczną skrzynią biegów.

Gama przewiduje dwie wersje wyposażenia (Pop Star i Lounge), obydwie z 5 lub 7 miejscami, 19 kolorów nadwozia (w tym 11 kombinacji dwukolorowych) i 6 rodzajów tapicerki, 15 różnych rodzajów obręczy kół i kołpaków: łącznie aż 282 możliwych kombinacji. Dodatkowo, nowy Fiat 500L Living oferuje wyposażenie wyższego segmentu, o czym świadczą nowe elementy wnętrza wykończone skórą, wbudowany dotykowy system multimedialny z nawigacją i kamerą cofania.

Fiat 500L Living będzie produkowany w serbskim zakładzie Kragujevac. Zbieranie zamówień we Włoszech rozpocznie się w lipcu, a następnie stopniowo na pozostałych rynkach europejskich.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska