Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Nowy zestaw głośnomówiącyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-07-13

Nowy zestaw głośnomówiący

Nowy zestaw głośnomówiący

Blaupunkt wprowadza na rynek nowe urządzenie głośnomówiące w technologii Bluetooth. Poprawia ono nie tylko bezpieczeństwo jazdy, ale także pozwala nam uniknąć mandatu za używanie komórki w czasie jazdy.

Nowy taryfikator wykroczeń drogowych przewiduje 5 punktów karnych i 200 zł za korzystanie z telefonu podczas jazdy bez użycia zestawu głośnomówiącego. Dlatego też mądrzy kierowcy coraz częściej zaczynają kalkulować koszty swoich wykroczeń i dochodzą do wniosku, że warto zainwestować jednorazowo w zestaw głośnomówiący, który eliminuje koszty mandatów czy też dodatkowych punktów karnych. Dzięki nowemu zestawowi Blaupunkt BT Drive Free 311 każdy kierowca będzie mógł prowadzić długie rozmowy telefoniczne, nie używając do tego rąk. Tym prostym i skutecznym sposobem uniknie też wysokich mandatów i dodatkowych punktów karnych. Najistotniejszym argumentem jest przede wszystkim bezpieczeństwo kierowcy, podróżujących z nim pasażerów, jaki i pozostałych użytkowników dróg. Blaupunkt BT Drive Free 311 wyposażony został w wyświetlacz LCD celem informowania o numerze osoby dzwoniącej i przypisanemu temu numerowi opisowi. Umożliwia to zaimplementowany profil synchronizacji książki kontaktów z telefonem użytkownika.
To niewielkich rozmiarów urządzenie potrafi zamienić tekst na mowę aż w pięciu językach, podaje głosem informacje o stanie urządzenia oraz dane lub numer dzwoniącego. Wykorzystanie zaawansowanej technologii DSP do walki z echem i zakłóceniami czyni z BT Drive Free 311 zestaw głośnomówiący o doskonałej jakości dźwięku, dzięki czemu rozmowy telefoniczne odbywane w trakcie prowadzenia pojazdu stają się naprawdę wygodne i bezpieczne. Urządzenie kosztuje 299 zł i jest już dostępne w Polsce.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska