Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Po raz pierwszy w PolsceInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-02-14

Po raz pierwszy w Polsce

Po raz pierwszy w Polsce

Już 15 lutego każdy będzie miał szansę uczestniczyć w najbardziej oczekiwanej premierze motoryzacyjnej ostatnich lat.

Na trzy miesiące przed debiutem w salonach, nowe Volvo XC90 pojawi się w hali EXPO XXI w Warszawie. Ekspozycyjny egzemplarz to doskonale wyposażony model D5 AWD.

Do tej pory miłośnicy motoryzacji z Polski mogli podziwiać nowe Volvo XC90 wyłącznie na zdjęciach. Na żywo nowość można było zobaczyć m.in. w Sztokholmie, w Paryżu, w Goeteborgu. Nareszcie przyszedł czas na krajową premierę. Już 15 lutego każdy, będzie miał taką okazję. Do Polski przyjedzie XC90 D5 AWD wyposażona w silnik Diesla o mocy 225 KM z napędem na cztery koła i ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów. Zapewne właśnie ta odmiana będzie cieszyła się w Polsce największą popularnością.

Auto demonstracyjne przyjedzie do Polski prosto z Francji, gdzie odbył się podobny pokaz. Prezentowany model został wyposażony w najwyższej jakości tapicerkę skórzaną Inscription oraz nagłośnienie firmy Bowers&Wilikins. Na konsoli środkowej, zamiast licznych dźwigni i pokręteł, znalazł się duży ekran dotykowy.

Miłośnicy i przyjaciele marki będą mogli także podziwiać nowy kierunek designu, w którym tworzone będą kolejne modele marki. W ciągu najbliższych czterech lat oferta modelowa Volvo ma być całkowicie wymieniona. XC90 otwiera nowy rozdział historii szwedzkiego producenta.

Ten niezwykły model Volvo można będzie zobaczyć 15 lutego od godziny 10 do 16.00, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska