Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Premiera Citroena C-ElyseeInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2013-01-09

Premiera Citroena C-Elysee

Premiera Citroena C-Elysee

Niebawem w polskich salonach pojawi się Citroen C-Elysee. Z okazji polskiej premiery model ten będzie dostępny już od 38 900 zł z 5-letnią gwarancją.

Klienci będą mogli korzystać także ze specjalnych kredytów i leasingu przygotowanych przez CITROEN BANK. W dniach 18-20 stycznia odbędą się Drzwi Otwarte.

Zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznym Salonie Samochodowym w Paryżu Citroen C-Elysee już 14 stycznia pojawi się w polskich salonach. Citroen C-Elysee ze swoją harmonijną sylwetką w pełni wpisuje się w kanon stylistyczny marki. Dzięki najszerszemu w swojej kategorii rozstawowi osi wynoszącemu 2,65m, najnowszy model spod znaku szewrona oferuje pasażerom przestrzeń godną sedanów z wyższych segmentów rynkowych, a bagażnik o pojemności 506 litrów jest jednym z największych w swojej kategorii.

Najtańsza dostępna wersja Attraction z silnikiem 1.2 VTi 72 oferuje bogaty pakiet elementów wyposażenia wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Tak jak w przypadku pozostałych modeli marki, Citroen C-Elysee dostępny będzie w trzech wersjach wyposażeniowych – Attraction, Seduction i Exclusive.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska