Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Premiery BMW w GenewieInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-03-04

Premiery BMW w Genewie

Premiery BMW w Genewie

Na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie (5-15.03.2015) BMW zaprezentuje m.in. dwie światowe premiery: modele BMW serii 2 Gran Tourer, który może pomieścić do siedmiorga pasażerów, oraz nowe BMW serii 1.

Do tej pory BMW serii 1 znalazło ponad milion nabywców. W swym najnowszym wcieleniu jest jeszcze bardziej widoczne, jeszcze bardziej sportowe, jeszcze bardziej ekonomiczne. Ma kompletnie przekonstruowane przedni i tylny pas, zarówno w wariancie 3-, jak i 5-drzwiowym. Nowa paleta silników najnowszej generacji, zarówno benzynowych, jak i dieslowskich, które dopracowano pod względem obniżenia zużycia paliwa i emisji spalin (średnie spalanie 8,0-3,4 l/100 km, emisja CO2: 188-89 g/km), pozwala zaoferować każdemu nabywcy BMW serii 1 idealne źródło napędu - nowoczesne i oszczędne. Model BMW 116d EfficientDynamics, zasilany 3-cylindrową jednostką o mocy 85 kW/116 KM, jest nowym królem wydajności w portfolio BMW, zużywając średnio 3,4 l/100 km i emitując 89 g CO2 na 1 km.

Model BMW serii 2 Gran Tourer to kolejne BMW tworzące zupełnie nowy segment. Jego wyróżniającą cechą jest imponująco ogromna przestronność przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych. To pierwszy model samochodu w klasie kompaktowej premium zdolny pomieścić do 7 pasażerów w trzech rzędach siedzeń - w połączeniu z obfitą przestrzenią transportową o wszechstronnych możliwościach kształtowania i wykorzystywania. Dzięki temu BMW serii 2 Gran Tourer zaspokaja potrzeby mobilności młodych rodzin i oferuje - dzięki pięciu nowo opracowanym, turbodoładowanym silnikom rozwijającym moc od 85 kW/116 KM aż po 141 kW/192 KM (średnie spalanie 6,4-3,9 l/100 km, emisja CO2: 149-104 g/km) oraz dzięki pakietowi EfficientDynamics - sportową dynamikę połączoną z wyjątkową wydajnością i najniższymi emisjami CO2 w segmencie.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska