Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Sportowe Volvo V40 R-DesignInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-11-28

Sportowe Volvo V40 R-Design

Sportowe Volvo V40 R-Design

Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi.

Nowe V40 R-Design wyróżnia się sportowym dyfuzorem, podwójną rurą wydechową, pięcioramiennymi felgami, skórzano-tekstylną tapicerką R-Design oraz nowym kolorem lakieru - Rebel Blue. Dodatkowo w skład wyposażenia R-Design wchodzą LED’owe światła do jazdy dziennej oraz sportowy spojler.
 
Cena modelu za wersję V40 T3 R-Design rozpoczyna się od 106 900 zł. Wersję R-Design można zestawić ze wszystkimi dostępnymi silnikami benzynowymi - T3, T4 oraz T5, jaki i również z motorami wysokoprężnymi - D2, D3, D4. Topowa wersja z silnikiem o pojemności 2,5 litra i mocy 254 KM - T5, kosztuje 134 900 zł.
 
Nowe Volvo V40 cieszy się coraz większą popularnością. Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej cenie wersja R-Design zostanie równie dobrze przyjęta na polskim rynku - powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.
 
Model V40 R-Design po raz pierwszy został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Dealerzy zbierają już zamówienia na samochody, a odbiór pierwszych egzemplarzy przez klientów nastąpi w grudniu 2012 roku.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska