Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Trzecie wcielenie OutlanderaInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-02-11

Trzecie wcielenie Outlandera

Trzecie wcielenie Outlandera

Na zbliżającej się wystawie motoryzacyjnej w Genewie, Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje trzecie wcielenie Outlandera nowej generacji.

Niewiele różniący się wymiarami od obecnej wersji, Outlander nowej generacji został stworzony w oparciu o jasne wytyczne co do wyglądu, zawarte w haśle "mocny - bezpieczny - prosty" (ang.: Solid - Safe - Simple). Stylistyka samochodu podkreśla jego zaawansowanie techniczne, a potężny kształt auta harmonizuje z prostymi powierzchniami wolnymi od zbędnych upiększeń.
 
Wnętrze samochodu wykonane z materiałów wysokiej jakości (tapicerowane powierzchnie, miękkie materiały i plastiki, srebrne akcenty, lśniące czarne aplikacje) konsekwentnie wpisuje się w regularną linię auta, zdobiąc jednocześnie deskę rozdzielczą, która została zaprojektowana tak, aby ułatwiać kierowcy koncentrację, m. in. poprzez ergonomiczne przełączniki, jak również wysokiej rozdzielczości wyświetlacz, znacznie ułatwiający odczytywanie informacji.
 
Na rynku europejskim oferta Outlandera nowej generacji będzie obejmowała dwie wersje silnikowe przyjazne dla środowiska (w autach z napędem 2WD lub 4WD): 2-litrowy benzynowy MIVEC oraz wysokoprężny MIVEC Clean Diesel o pojemności 2,2 litra (z silnikiem 4N14 firmy MMC).
 
W zależności od konkretnego rynku, modelu, silnika i specyfikacji, dostępny będzie także system Auto Stop & Go oraz sześciostopniowa przekładnia automatyczna.
W ramach najnowocześniejszego pakietu rozwiązań technicznych nowy Outlander będzie wyposażony w system jazdy przyjazny środowisku - "eco-friendly driving system", który informuje kierowcę, gdy ten jedzie w najbardziej oszczędny sposób. Dzięki temu można wybrać taki sposób jazdy, który pozwoli na maksymalną oszczędność paliwa.
Po odsłonie na salonie w Genewie, nowy Outlander zostanie w pierwszej kolejności wprowadzony na rynek rosyjski (już latem), uprzedzając tym samym debiut na rynkach europejskim, japońskim, a także w Chinach, Oceanii i Ameryce Północnej.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska