Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / U Hondy powiało wiosnąInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2012-01-19

U Hondy powiało wiosną

U Hondy powiało wiosną

Choć za oknem sypie jeszcze śnieg, japoński producent jednośladów prezentuje już najnowsze modele na wiosenno-letni sezon 2012.

Tych nowości jest sporo, praktycznie w każdym z segmentów znajdziemy nowy model Hondy. I tak, w segmencie Adventure pojawi się długo wyczekiwany rekreacyjno-turystyczny Crosstourer, o aparycji nieugiętego podróżnika z potężnym silnikiem V4. Uzupełni go całkowicie nowy NC700X, który razem z bliźniaczym modelem NC700S stworzonym dla miłośników serii naked bike skierowany jest do osób z mniejszym zasobem gotówki.
Dla dojrzałych fanów skuterów na najbliższy sezon Honda przygotowała niespodziankę w postaci modelu Integra, dla młodszych miłośników skuterów model Vision 50 i 110.
Dla podkreślenia 20-lecia supersportowego modelu CBR1000RR Fireblade Honda proponuje agresywnie wyglądający jubileuszowy model 2012, który dzięki nowemu zawieszeniu pozwoli cieszyć się z jazdy zarówno na torze jak i po zwykłych drogach.
Dalekie podróże w pierwszej klasie nabiorą teraz nowego wymiaru dzięki nowemu, luksusowemu krążownikowi Gold Wing. Atrakcyjniejsza stylistyka, większa przestrzeń bagażowa oraz rozbudowany system audio, zadowoli najbardziej wybrednego pożeracza kilometrów. Segment motocykli turystycznych, w wersji zdecydowanie bardziej sportowej uzupełni udoskonalona VFR 1200F, która dzięki kontroli trakcji i większemu zasięgowi jest lepiej przygotowana do dalekich wojaży.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska