Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Premiery rynkowe / Uniwersalny quad YamahyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-10-13

Uniwersalny quad Yamahy

Uniwersalny quad Yamahy

W przyszłym roku, w polskiej ofercie Yamahy pojawi się kompaktowy quad Grizzly 300, wzorowany na znacznie większym modelu 700.

Inspiracją dla kształtu nowego Grizzly 300 był większy model Grizzly 700. Podobne lampy, grill, osłony i bagażniki sprawiają, że wygląda agresywnie. Łączy w sobie wygląd "dorosłego" quada z wagą i zwrotnością 250-ki. Dwa bagażniki, wzorowane na większych pojazdach ATV, pozwalają na przewiezienie ładunku o łącznej masie 65 kg. Jak dodamy do tego jeszcze maksymalny uciąg 227 kg, otrzymamy możliwość transportu ładunku o znacznej masie.

Sercem nowego quada jest jednocylindrowy, 4-suwowy silnik SOHC o pojemności 287 cm3, który napędza jedną oś i zapewnia dużą siłę uciągu. Grizzly 300 został wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z możliwością zmiany przełożeń. Opcja "high" zapewnia sprawne poruszanie się po łatwym terenie, natomiast opcja "low" ułatwia jazdę w trudnych warunkach lub podczas wykonywania pracy np. w gospodarstwie rolnym. Quad Yamahy ma także bieg wsteczny, który przydaje się podczas parkowania oraz wydajne, hydrauliczne hamulce tarczowe.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska