Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Raporty i rankingi / Fabia i Octavia nieustannie na szczycieInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-02-21

Fabia i Octavia nieustannie na szczycie

Fabia i Octavia nieustannie na szczycie

Samochody SKODY od lat cieszą się bardzo dużą popularnością na polskim rynku, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Największymi hitami sprzedaży nadal pozostają Fabia i Octavia - modele, które są liderami w swoich klasach.

W 2014 roku wśród aut segmentu B ponownie najczęściej wybierano SKODĘ Fabia. Od stycznia do grudnia w Polsce zarejestrowano aż 9 642 egzemplarze tego modelu, co daje ponad 10-procentowy udział w tym segmencie samochodów.

Rok 2015 marka SKODA rozpoczęła od premiery trzeciej generacji modelu Fabia. Nowa SKODA Fabia, nadal oferowana jako hatchback i Combi, przykuwa wzrok dynamiczną stylistyką nadwozia, które skrywa przestronne wnętrze. Samochód wyróżnia się nowoczesnymi technologiami oraz przemyślaną ofertą handlową.

Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się kompaktowa Octavia. W ciągu dwunastu miesięcy ubiegłego roku w Polsce zarejestrowano aż 13 988 egzemplarzy bestselleru SKODY. To o 22% lepszy wynik niż w 2013 roku, kiedy w Polsce zarejestrowano 11 463 Octavie. Ten model czeskiej marki w największym i najbardziej konkurencyjnym segmencie samochodów w 2014 roku stanowił aż 8,03% wszystkich nowych rejestracji w Polsce.

Najważniejszy model czeskiego producenta ma najatrakcyjniejszą i zróżnicowaną ofertę w swojej historii. Gama trzeciej generacji modelu składa się z następujących wariantów: Octavii Liftback, Combi, Octavii 4x4 (dostępna zarówno w wersji liftback oraz kombi), sportowej wersji RS, odmiany G-TEC zasilanej gazem ziemnym, oszczędnej wersji GreenLine i ekskluzywnej Laurin & Klement.

Dzięki tak wielu możliwościom dopasowania do indywidualnych potrzeb, ten funkcjonalny oraz atrakcyjny stylistycznie i cenowo samochód, nieprzerwanie zdobywa zainteresowanie klientów.

SKODA już kolejny rok jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku na wszystkich frontach: zarówno na rynku flotowym, jak i wśród klientów indywidualnych. Czeska marka zdystansowała konkurentów, z wynikiem 43 301 zarejestrowanych samochodów: to ponad 18% więcej od wyniku osiągniętego w roku 2013.


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska