Jesteś w: Af Portal / Aktualności / WydarzeniaInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Wydarzenia

40. urodziny Muzeum Alfy Romeo
„Tylko dla pasjonatów" - w niedzielę, 18 grudnia br., Muzeum Alfy Romeo świętowało swoje 40-lecie, prezentując się publiczności w nowej odsłonie.
200 tys. Oplów
Gliwicki zakład General Motors Manufacturing Poland ma powody do satysfakcji. Pomimo faktu, że 2016 rok jeszcze nie dobiegł końca, już wiadomo, że będzie on rekordowy pod względem liczby wyprodukowanych tu samochodów
Najmocniejsza seryjna OCTAVIA
Minęły zaledwie tygodnie od zaprezentowania udoskonalonej ŠKODY OCTAVII, a czeski producent już prezentuje topową pochodną modelu: oto OCTAVIA RS.
Premiera BMW w Detroit
BMW wybrało North American International Auto Show (NAIAS) w Detroit, który odbędzie się między 8 a 22 stycznia 2017, jako miejsce światowej premiery nowego BMW serii 5 Limuzyna oraz amerykańskiej premiery BMW Concept X2.
Kiss & Ride
"Pocałuj i Jedź" to specjalne strefy postojowe, pozwalające na kilkuminutowy postój osób odwożących pasażerów przesiadających się do komunikacji miejskiej.
Outlander przekracza granice
Rodzina Mitsubishi Outlandera - znana dziś głównie za sprawą popularnego wariantu PHEV, będącego najlepiej sprzedającą się hybrydą typu plug-in na świecie - ma za sobą 15-letnią historię, której zwieńczeniem są znakomite wyniki sprzedaży.
Czworonogi w drodze
Mówi się, że jaki właściciel, taki pies. Bądź co bądź, oboje wyglądają na wyjątkowo zadowolonych, gdy razem podróżują.
15 lat Skody Superb
Od debiutu w 2001 roku współczesna odsłona flagowego modelu czeskiej marki powstała już w blisko 900 000 egzemplarzy podzielonych na trzy generacje.
Jeep świętuje 75. urodziny
Marka Jeep niezmiennie prezentuje swoje niezrównane dziedzictwo off-road, otwierając w Wielkiej Brytanii pierwsze na świecie salon dealerski pop-up, do którego można dotrzeć jedynie samochodami 4x4.
Popularność Opla
Opel odnotował 5-procentowy wzrost sprzedaży w Europie w okresie od stycznia do września.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska