Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Wydarzenia / Jubileusz SEAT-a w PolsceInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-03-28

Jubileusz SEAT-a w Polsce

Jubileusz SEAT-a w Polsce

SEAT wydał swoje 10-tysięczne auto - to jubileusz, jaki marka obchodzi od dołączenia do Grupy Volkswagen w 2013 roku.

SEAT Polska wydał swoje 10-tysięczne auto. Był to jeden z flagowych samochodów marki - SEAT Ibiza. Przy tej okazji marka postanowiła wyróżnić niczego nie spodziewającego się klienta okazjonalnym dyplomem oraz sesją zdjęciową.
Jest bowiem co świętować - sprzedana Ibiza to 10-tysięczny model marki wydany do klienta w Polsce od czasu dołączenia SEAT-a do Grupy Volkswagen w 2013 roku. W tym czasie SEAT wprowadził na rynek szereg dynamicznych aut, takich jak nowa generacja Leona, zbudował nową sieć dealerską oraz przeprowadził największą kampanię marketingową w historii marki.
- Rosnące wyniki sprzedaży SEAT-ów w Polsce są dla nas wyraźnym dowodem na to, że marka cieszy się nieustającą popularnością wśród klientów - mówi Jakub Góralczyk, PR Manager SEAT. - Przy okazji tego wyjątkowego dla nas jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim kierowcom SEAT-ów za ich zaufanie i zaprosić Polaków do naszych nowych salonów. Na pewno będą pozytywnie zaskoczeni - w końcu 10 tysięcy sprzedanych aut oznacza 10 tysięcy zadowolonych klientów - dodaje Góralczyk.
W portfolio SEAT znajdują się obecnie takie modele, jak: Leon, Ibiza, Toledo, Alhambra i Mii. W 2015 roku do gamy SEAT-a dołączy również superszybka odmiana kombi - Leon ST CUPRA. Na rok 2016 marka zapowiada wprowadzenie swojego pierwszego SUV-a.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska