Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Wydarzenia / Jubileuszowa seria limitowanaInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-04-14

Jubileuszowa seria limitowana

Jubileuszowa seria limitowana

Z okazji 10. rocznicy powrotu marki na rynek europejski, Dacia oferuje serię limitowaną w całej gamie samochodów osobowych.

Model Logan pojawił się na rynku europejskim dziesięć lat temu, w 2005 r. Był to punkt wyjścia dla nowej historii rumuńskiej marki, która pod skrzydłami Renault odrodziła się i doświadczyła bezprecedensowego sukcesu w całej Europie. Aby uczcić dziesięć lat sukcesów, marka Dacia wprowadza jubileuszową serię limitowaną dostępną we wszystkich modelach osobowych. Limitowana seria odznacza się charakterystyczną dla całej marki praktycznością i bogactwem możliwości. Wyróżnia ją nowy w gamie kolor nadwozia, Niebieski Cosmos, charakterystyczne elementy stylistyczne i bogate wyposażenie, w tym nowa oferta multimediów i nawigacji: Dacia MEDIA NAV Evolution.

Niebieski jest kolorem marki Dacia. Jubileuszowa seria limitowana nawiązuje do kolorystyki marki - wśród dostępnych kolorów nadwozia dla serii limitowanej pojawia się elegancki Niebieski Cosmos. Dzięki dyskretnym akcentom w tapicerce, pasach bezpieczeństwa, niebieski jest również obecny we wnętrzu.

Limitowana seria jubileuszowa wyróżnia się wyjątkową stylistyką elementów designu zewnętrznego, takich jak obudowy lusterek bocznych i obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze ciemnoszarego metalu.

Niebieski można również odnaleźć w dyskretnych akcentach wnętrza samochodu.

Mocnym punktem serii limitowanej jest bogate wyposażenie seryjne i wykończenie wzorowane na wersji Laureate. Oznacza ono komfort dzięki klimatyzacji, kierownicy pokrytej skórą, MEDIA NAV Evolution, bezpieczeństwo i spokój podróżowania, które zapewniają: regulator i ogranicznik prędkości, praktyczne szyby elektryczne, system wspomagania parkowania tyłem, a także zdalnie sterowany zamek centralny.

Katalog wyposażenia opcjonalnego dla krajów europejskich (w Polsce wyposażenia standardowego) obejmuje system nawigacji nowej generacji MEDIA NAV Evolution: niezmiennie łatwy w użyciu, z dużym - teraz z kolorowym menu - ekranem dotykowym o przekątnej 18 cm (7 cali). System ten oferuje jeszcze lepszą łączność - nie tylko za pośrednictwem smartfona, ale też przez USB oraz za pomocą systemu Bluetooth®. Zintegrowana nawigacja GPS wzbogacona została o informacje o ruchu drogowym TMC (Traffic Message Channel) i raportowanie stref niebezpiecznych (w zależności od kraju).

Seria limitowana dostępna jest z silnikami z obecnej gamy Dacia, a w przypadku modelu Duster - w wersjach 4x2 i 4x4.

Podobnie do pozostałych modeli gamy Dacia, Seria Limitowana Celebration objęta jest gwarancją na 3 lata lub 100 000 km (do spełnienia pierwszego z podanych warunków).


  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 5/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska