Jesteś w: Af Portal / Aktualności / Wydarzenia / Nowości kolekcji BMW SportInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-04-26

Nowości kolekcji BMW Sport

Nowości kolekcji BMW Sport

Cztery nowe kolekcje BMW Sport: BMW Athletics, BMW Golfsport, BMW Motorsport oraz bagaże BMW - charakteryzują funkcjonalność, stylistyka i innowacyjność m.in. kroju i wykorzystanych materiałów.

Inspiracją do ich stworzenia była odwaga i energia czterech wyjątkowych osób, które łączy pasja i nieustanne dążenie do realizacji wyznaczonych celów.

„Mieć pomysły i je realizować”.

To ważne dla Chrisa Bertisha, który surfuje na wysokich falach i pływa na desce do wiosłowania. Postawa Chrisa zainspirowała projektantów do stworzenia najnowszej kolekcji do biegania BMW Athletics. Jej najważniejszymi cechami są: krój zapewniający swobodę ruchów i komfort noszenia, płaskie szwy i bezszwowe części boczne, przewiewne siatkowe wstawki oraz podnoszące bezpieczeństwo odblaskowe elementy ozdobne. W skład kolekcji wchodzą m.in. legginsy, koszulki, bluzy, wiatrówki w wersji męskiej i damskiej, a także torby, czapki, ręcznik i bidon.

„Nadzieja na sukces”.

Tak na pytanie „Co Cię napędza?” odpowiedział Thomas Rottenfußer, mechanik DTM. Dla jemu podobnych powstała kolekcja BMW Motorsport. Począwszy od okularów przeciwsłonecznych, kurtki typu softshell i wiatrówki, poprzez buty, koszulki, bluzy i torby, aż po zegarki i wachlarz akcesoriów, każdy z tych elementów ma brawurowy wygląd. Został on dodatkowo osiągnięty poprzez główny element graficzny kolekcji - charakterystyczny wzór z paskami M tworzącymi dynamiczną sylwetkę samochodu. Ponadto na licznych elementach kolekcji można znaleźć hasło Motorsport „Welcome to the team” w połączeniu ze stylizowanym torem wyścigowym. Sportowy charakter kolekcji podkreślają detale stylistyczne, w tym trójwymiarowe logo BMW, paski M oraz logo „powered by M”.

„Według własnych reguł”.

To motto Neila Matthewsa, którego pasją jest golf. Neil gra w golfa miejskiego, chętnie w koszulce polo z najnowszej kolekcji BMW Golfsport. Obok koszulki polo, obejmuje ona także kurtki (funkcyjną i z polaru), spodnie deszczowe, czapeczki, parasol oraz profesjonalne torby i akcesoria przydatne każdemu graczowi.

Kolekcja BMW Golfsport wyróżnia się świeżą sportową kolorystyką połączoną z nowoczesną stylistyką, charakterystycznymi aplikacjami w paski i wstawkami siatkowymi ze wzorem dimple.

„Na przekór grawitacji”.

Kierująca się tą maksymą Duy Panovic jest świetną kaskaderką. Dynamika i swoboda ruchu Duy były inspiracją dla kolekcji bagaży BMW. Torby i plecaki sprawdzające się w dalekich i miejskich podróżach, zostały wyprodukowane we współpracy ze specjalistyczną formą OGIO.

Kolekcję bagaży BMW charakteryzuje purystyczna stylistyka, sportowa funkcjonalność, wykorzystanie wodoodpornych materiałów, lekkość, osłony na suwaki czy regulowana pojemność.

Kolekcje BMW Sport są dostępne u wybranych dealerów BMW oraz na stronie shop.bmw.com


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska