Jesteś w: Af Portal / Auta przyszłościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Auta przyszłości

BMW Concept X2
BMW Group podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu 2016 BMW prezentuje Concept X2.
Volvo Drive Me
Firma Volvo Cars oficjalnie rozpoczęła program Drive Me. To najbardziej zaawansowany projekt jazdy autonomicznej na świecie realizowany na drogach publicznych. W ubiegły piątek pierwszy samochód jeżdżący samodzielnie wyjechał na drogi Goeteborga.
Luksus ostateczny
Jak co roku, miłośnicy klasycznych aut z całego świata przyjechali w sierpniu do kalifornijskiego Pebble Beach, gdzie odbył się wyjątkowy konkurs piękności.
Wizja przyszłości BMW
W roku 2016 BMW Group świętuje swój setny jubileusz pod hasłem THE NEXT 100 YEARS. Spojrzenie w przyszłość i zdolność do zmian były od zawsze elementem tożsamości BMW Group. Zerknijmy zatem w przyszłość.
Design Skody Kodiaq
Nowa SKODA Kodiaq, która będzie świętowała swoją światową premierę już we wrześniu, wyróżnia się imponującym połączeniem poruszającego designu z ponadprzeciętną przestronnością.
Dzieło sztuki użytkowej
Volvo zaprezentowało prawdziwe dzieło sztuki użytkowej - koncepcyjne wnętrze Volvo S90 Excellence. Jest to najbardziej luksusowa odmiana flagowej limuzyny tej marki.
VW T-Prime Concept GTE
Volkswagen pracuje intensywnie nad pojazdami z napędem elektrycznym i częściowo elektrycznym. Firma zamierza w ciągu najbliższych trzech lub czterech lat wprowadzić na chiński rynek siedem nowych modeli z napędem elektrycznym oraz hybrydowym typu plug-in.
Mobilne auto przyszłości
Specjaliści od technologii mobilnych spotkali się w Barcelonie już po raz jedenasty. Firmy SEAT, Samsung i SAP połączyła wspólna, rewolucyjna idea stworzenia futurystycznych aut połączonych z siecią.
Nowe wcielenie Opla
Sportowy samochód koncepcyjny idzie w ślady modelu Opel Experimental GT.
Design modelu Hyundai IONIQ
Hyundai zaprezentował szkice modelu IONIQ - innowacyjnego pojazdu z alternatywnym napędem, którego premiera będzie miała miejsce na początku roku w Korei.
...
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska