Jesteś w: Af Portal / Auta przyszłościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Auta przyszłości

Różne odmiany Ibizy
SEAT Ibiza obchodzi swoje 30-lecie! Koncepcyjne odmiany tego modelu zawsze pokazywały nowe kierunki rozwoju w świecie motoryzacji i są niezbitym dowodem na to, że marka nieustannie się rozwija.
Nadchodzi Ibiza CUPSTER
Podczas zlotu nad jeziorem Wörthersee w dniach 28-31 maja, SEAT zaprezentował swój nowy projekt - Ibizę CUPSTER. To całkowicie nowe spojrzenie na najpopularniejszy model w historii marki.
Nowa koncepcja Audi
Podczas tegorocznego zlotu nad Wörthersee, który odbędzie się od 28 do 31 maja w Reifnitz (Karyntia, Austria), Audi zaprezentuje model A3 clubsport quattro concept.
PEUGEOT 108 Tattoo Concept
Unikatowa wersja PEUGEOTA 108 to efekt współpracy firmy PEUGEOT oraz mistrza nowoczesnego tatuażu o przydomku Xoil, który w miejski pojazd wkomponował elementy artystyczne swojego świata.
Volvo Concept XC
To już ostatni koncepcyjny samochód przez wprowadzeniem nowego Volvo XC90.
Debiut Mazdy HAZUMI
Podczas 84. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie Mazda zaprezentuje mały samochód koncepcyjny, Mazdę HAZUMI oraz nowy silnik Diesla SKYACTIV-D o pojemności 1,5 l.
KWID CONCEPT
Pierwszy samochód koncepcyjny, którego premiera odbyła się poza Europą, co stanowi wyraźny znak zaangażowania koncernu na nowych rynkach.
LIV-1 Concept
SsangYong Motor uczestniczył w 12. Targach Motoryzacyjnych Auto Expo organizowanych w hinduskim mieście Greater Noida w dniach od 7 do 11 lutego przy współudziale grupy Mahindra & Mahindra.
Zupełnie nowe Renault Trafic
Po ponad 34 latach nieprzerwanych sukcesów i z ponad 1,6 mln sprzedanych samochodów na koncie, latem pojawi się Nowe Renault Trafic.
Rozszerzona rzeczywistość
Podczas 84. Salonu Samochodowego w Genewie, który zostanie otwarty dla zwiedzających 6 marca 2014 roku, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zdradzi europejskim klientom część swoich planów na przyszłość.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska