Jesteś w: Af Portal / Auta przyszłościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Auta przyszłości

Koncepcyjny Suzuki S-Cross
Nagroda "Najlepszy samochód koncepcyjny" została przyznana modelowi Suzuki S-Cross za jego wyrafinowaną i ewolucyjną stylistykę pośród crossoverów.
BMW i3 Concept Coupe
Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium.
Koncept Infiniti
Koncepcyjne Infiniti LE będzie najmniejszym modelem japońskiej firmy. Auto w wersji przedprodukcyjnej zobaczymy na targach w Paryżu. Na rynku LE zadebiutuje w 2014 r.
Elektryczny skuter BMW
BMW Motorrad pracuje nad jednośladami, które pozwolą zaspokoić potrzeby indywidualnych klientów, respektując przy tym przyszłe wymogi ekologii. W ramach tych działań BMW Motorrad prezentuje kolejny koncept, który jest już bardzo zaawansowany i trafi do produkcji.
Jaguar zamaskowany
Zwykle zdjęcia szpiegowskie są domeną niezależnych fotografów, którzy później sprzedają je mediom motoryzacyjnym. Inną drogą poszedł Jaguar, który sam pokazuje jak będzie wyglądał nowy model, ale póki co auto jest zamaskowane.
BMW spod ręki Zagato
Włoska firma designerska Zagato od wielu lat tworzy samochody wyjątkowe. Ich elitarność polega głównie na tym, że powstają w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy na bazie takich aut jak Aston Martin, Bentley, Ferrari i Maserati.
Alpine A110-50 Concept
Alpine A110 Berlinette - słynna rajdówka z lat 70. ubiegłego wieku obchodzi właśnie swoje 50. urodziny. Z tej okazji koncern Renault zafundował nam prototyp nazwany na cześć tamtego modelu i okrągłej rocznicy A 110-50 Concept.
Cabrio concept XIV-2
W marcu SsangYong zaprezentuje swój nowy concept car - trzydrzwiowy SUV cabrio z segmentu B.
Elektroniczny koncept Toyoty
Zaprezentowany na salonie w Detroit hybrydowy koncept NS4 kładzie nacisk na łączność pomiędzy człowiekiem i samochodem.
NSX - dynamiczny koncept Acury
Śmiałe wzornictwo, lekkie materiały i sterowanie napędem na cztery koła, definiują sportową hybrydę Acury.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska