Jesteś w: Af Portal / Auta przyszłości / Mitsubishi eX ConceptInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2015-10-21

Mitsubishi eX Concept

Mitsubishi eX Concept

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentowało światową premierę modelu MITSUBISHI eX Concept - kompaktowego koncepcyjnego samochodu SUV z systemami napędu elektrycznego kolejnej generacji.

Koncepcyjny pojazd jest wizytówką kolejnej generacji technologii napędu elektrycznego firmy MMC, a także przykładem nowego spojrzenia na koncepcję stylistyczną przedniej partii samochodu znaną jako „dynamiczna tarcza”. Nowy SUV wyposażono też w cały pakiet innych technologii zapewniających najwyższą przyjemność jazdy.

eX Concept jest wizją wyjątkowego, w 100% elektrycznego kompaktowego SUV-a stworzonego z myślą o szybko rozwijającym się rynku kompaktowych pojazdów SUV. Samochód korzysta z napędu wszystkich kół silnikami elektrycznymi, w czym MMC jest ekspertem. Wyposażono go także w technologie automatyzacji jazdy, systemy łączności samochodu z otoczeniem oraz technologie aktywnego bezpieczeństwa.

Zarówno stylizacja nadwozia, jak i wnętrze wskazują kierunek, w którym podążają projektanci MMC. Samochód przywołuje obraz sportowego crossovera szybko i zwinnie poruszającego się po mieście, a jego wygląd łączy w sobie elegancję i styl nadwozia shooting brake (luksusowego, usportowionego kombi) z liniami kompaktowego SUV-a. Przód nadwozia prezentuje nową interpretację koncepcji „dynamicznej tarczy”.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska