Jesteś w: Af Portal / Członkostwo AF / Jak przystąpićInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-05-20

Jak przystąpić

Poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza gwarantuje udaną rejestrację, oraz umożliwia pełne wykorzystanie usług oferowanych przez Autofederację i otrzymanie Karty Członkowskiej. Jest także istotne w kontaktach  z naszym Działem Obsługi AF.

Regulamin AF określa zasady korzystania z portalu i profilu użytkownika oraz prezentuje warunki uczestnictwa w Autofederacji. Akceptacja treści regulaminu jest warunkiem przejścia do kolejnego etapu rejestracji.

Opłaty za uczestnictwo możesz wnieść przez system płatności on-line lub polecenie przelewu, w formacie do wydruku. Skorzystanie z bezpiecznego systemu Dotpay gwarantuje szybką aktywację uczestnictwa i możliwość korzystania z usług od zaraz.

bg_krok4

Jeśli dokonałeś płatności w systemie Dotpay możesz już korzystać ze sklepów internetowych AF i licznych zniżek na usługi i produkty oferowane przez podmioty współpracujące z Autofederacją. Jeśli skorzystałeś z wydruku polecenia przelewu, Twoje Uczestnictwo będzie aktywowane w chwili identyfikacji płatności w systemie AF.

W ciągu 30 dni od aktywowania Uczestnictwa Twoja Karta zostanie przesłana przesyłką listową na podany przez Ciebie adres do korespondencji.


Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska