Jesteś w: Af Portal / Członkostwo AF / ZasadyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-07-20

Zasady

Usługi dostępne w ramach Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa

Usługi Bazowe
W ramach Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa Uczestnikom przysługują następujące usługi gwarantowane przez AF i dostępne dla Uczestnika przez cały okres Uczestnictwa

 • Wsparcie w uzyskiwaniu wszelkiego rodzaju odszkodowań, a w szczególności pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach.
 • Bezpłatne konsultacje prawne w zakresie prawa podatkowo-administracyjnego prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Uczestnikom Autofederacji przysługuje godzina kwartalnie - łącznie 4 godziny rocznie.
 • Konsultacje z certyfikowanymi Rzeczoznawcami na preferencyjnych warunkach. Usługa jest dostępna po zamówieniu w Dziale Obsługi AF.
 • Elektroniczny kurs przepisów ruchu drogowego w formie kursów on-line.
 • Elektroniczna wyszukiwarka danych technicznych o pojazdach w połączeniu z aplikacją do zarządzania informacjami o posiadanych pojazdach.
 • Gwarantowane rabaty w sklepach internetowych AF - Aktualna Lista sklepów partnerskich znajduje się na portalu AF.
 • Darmowe bilety na koncerty i imprezy sportowe organizowane przez AF Media.
 • Karta Uczestnika AF.

Usługi Dodatkowe
Wraz z rozwojem Autofederacji, Uczestnikom oferowane będą nowe usługi. Będą one dostępne dla wszystkich Uczestników, bez względu na termin uzyskania Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa.

Już wkrótce w ofercie Autofederacji dostępna będzie Ochrona Życia i Zdrowia. W ramach opieki medycznej posiadacze Kart Członkowskich AF otrzymają możliwość wyboru jednego z trzech pakietów medycznych w specjalnej, dostępnej tylko dla nich cenie.

Płatności

 • Przy użyciu systemu płatności błyskawicznych Dotpay, umożliwiających dokonanie płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową. Cena za dokonanie płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową 0 zł.
 • W banku lub na poczcie - po pobraniu i wydrukowaniu wygenerowanego automatycznie przez Portal polecenia przelewu. Cena za dokonanie płatności zgodna z cennikiem usługodawcy.

Jeśli Uczestnik chce dokonać płatności w banku lub na poczcie, a nie może wydrukować przygotowanego dla Niego polecenia przelewu powinien zwrócić uwagę, żeby tytuł realizowanego przez Niego przelewu był zgodny z tytułem polecenia przelewu, wygenerowanego przez Portal AF w trakcie zakupu Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa. Ułatwi to Autofederacji poprawną identyfikację płatności i przyspieszy aktywację Uczestnictwa w Autofederacji.

Dostęp do usług

 • Od września 2012 będzie dostępny Profil Portalu Autofederacja, dostępny pod adresem http://af.pl oraz http://www.af.pl. Korzystanie z Profilu wymaga zalogowania przez podanie nazwy użytkownika i hasła.
 • Biuro Obsługi AF, dostępne całą dobę pod numerem telefonu 801 999 888 dla telefonów stacjonarnych oraz 61 626 9 888 dla telefonów komórkowych.
 • Bezpośredni kontakt ze spółkami stowarzyszonymi i partnerskimi Autofederacji.

Aktywacja Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa
Uczestnictwo zostaje aktywowane po otrzymaniu zamówienia i identyfikacji płatności w systemie AF. O aktywacji Uczestnictwa informujemy droga e-mailową. Wiadomość zostanie przesłana na adres e-mail, podany podczas zakupu. Okres trwania Uczestnictwa wynosi 12 miesięcy od daty aktywacji.

Karta Posiadacza Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa

W ciągu 30 dni od aktywowania Pakietu Karta zostanie przesłana przesyłką listową na podany przez Uczestnika adres do korespondencji. Koszty przygotowania i wysłania Karty Posiadacza Pakietu Ochrony i Bezpieczeństwa ponosi Autofederacja.


Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska