Jesteś w: Af Portal / Imprezy i sportInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Imprezy i sport

Już wkrótce SEAT Leon Eurocup 2015
7 torów w całej Europie, 330 KM mocy pod maską, kilkunastu doświadczonych kierowców i mnóstwo emocji - tak zapowiada się druga edycja serii wyścigów SEAT Leon Eurocup. Początek już 25 kwietnia na torze Paul Ricard.
BMW M6 GT3
Nowa superbroń BMW do wyścigów GT wyjechała na pierwszą przejażdżkę na fabryczny tor testowy w Dingolfing.
Ikony marki Skoda na Rétromobile
Już tradycyjnie marka SKODA rozpoczyna sezon wydarzeń, związanych z motoryzacją historyczną, swym udziałem w prestiżowym, paryskim salonie Rétromobile, który to w tym roku odbył się po raz czterdziesty.
Alfa Romeo Zimowym Maratonie 2015
420 kilometrów, 11 przełęczy Dolomitów i 45 prób szybkościowych: tak wyglądała 27. Edycja Międzynarodowych Wyścigów Samochodów Zabytkowych odbywająca się w górach Trentino.
MINI świętuje kolejne zwycięstwo
Marka MINI osiągnęła kolejny sukces w Rajdzie Dakar. Po pokonaniu ponad 9 tys. km po terytoriach Argentyny, Boliwii i Chile, MINI po raz czwarty z rzędu wygrało najtrudniejszy rajd świata.
Burzliwy etap w Boliwii
Trasa siódmego dnia rajdu Dakar po raz pierwszy w historii zaprowadziła zawodników startujących na samochodach do Boliwii.
11. etap Africa Eco Race
Od mety w Dakarze, gdzie swój finał ma rajd Africa Eco Race 2015, zawodników NAC Rally Team dzieli już tylko jeden dzień drogi.
Nadchodzi Dakar
Na dwa tygodnie przed startem w rajdzie Dakar w Buenos Aires Team Peugeot-Total zakończył jazdy testowe w Maroku. Ocena Stéphane'a Peterhansela, 11-krotnego zwycięzcy rajdu Dakar, nie pozostawia cienia wątpliwości - jeszcze nigdy nie prowadził tak szybkiego samochodu!
Renault Duster Team w rajdzie
To już trzeci start oficjalnego zespołu Renault Duster Team w rajdzie Dakar. W dniach od 4 do 17 stycznia 2015 r. zespół wystawi całkowicie nowe auta napędzane silnikiem Aliansu Renault-Nissan.
Doskonały sezon Audi
Audi R8 LMS ultra nigdy nie odniosło tyle sukcesów co w minionym sezonie. Zespoły reprezentujące Audi Sport customer racing zdobyły łącznie 15 tytułów podczas wyścigów rozgrywanych w Australii, Azji i Europie.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska