Jesteś w: Af Portal / Imprezy i sportInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Imprezy i sport

Tom Kristensen kończy karierę
Jedno z najbardziej znaczących nazwisk w świecie motoryzacji odchodzi na sportową emeryturę. Wielokrotny zwycięzca z Le Mans Tom Kristensen, pod 30 listopada wziął udział w swoim ostatnim profesjonalnym wyścigu.
Mini szykuje się na Dakar
Osiem MINI ALL4 Racing weźmie udział w 2015 Dakar Rally – Joan „Nani” Roma będzie bronić tytułu.
Fabia R 5 w paski
Nowy samochód rajdowy SKODY rozbudza emocje publiczności na całym świecie. Nagrania i zdjęcia nowej, wyczynowej Fabii R 5 w kamuflażu rozprzestrzeniają się w zawrotnym tempie na Facebooku, Youtubie i Twitterze.
„Barwy wojenne” Peugeot 2008 DKR
Na ponad miesiąc przed startem Peugeot 2008 DKR zmienia swoje czarne karbonowe nadwozie na barwy, w których wystartuje w rajdzie.
Mistrz konstruktorów Formuły 1
Wygrana Lewisa Hamiltona w Grand Prix Rosji oznacza, że - po raz pierwszy w 120-letniej historii motorsportu - Mercedes-Benz zdobył tytuł Mistrz Świata konstruktorów Formuły 1.
Tytuł jedzie na Litwę
Ostatnia runda sezonu nie zawiodła oczekiwań kibiców. Na Torze Poznań mieliśmy wszystko to, czym emocjonowaliśmy się przez cały sezon pucharu - zaciętą walkę, piękne emocje i wspaniały show.
Wielki finał coraz bliżej
200 punktów - dokładnie tyle pozostało do zdobycia w czterech ostatnich wyścigach tegorocznego sezonu Volkswagen Castrol Cup.
Audi Front 225 Roadster we Wrocławiu
W dniach od 15 do 17 sierpnia, na Zamku Topacz w Ślęzy niedaleko Wrocławia, odbyła się kolejna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2014.
Zwycięstwo Hołowczyca
Nic nie cieszy bardziej niż zwycięstwo przed własnymi fanami - tę wiedzę po raz kolejny posiadł Krzysztof Hołowczyc, wygrywając w MINI ALL4 Racing zespołu X-raid Team rajd 2014 Baja Poland z serii rajdów 2014 Cross-Country FIA World Cup.
Sukces NAC Rally Team
Drugie miejsce w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i piąte w klasyfikacji generalnej rajdu Baja Poland 2014 - Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (NAC Rally Team).
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska