Jesteś w: Af Portal / Imprezy i sportInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Imprezy i sport

Pierwsza wygrana Polaka
Komentatorzy sportowi zgromadzeni na Slovakia Ringu zgodnie przyznawali, że dwa wyścigi Volkswagen Castrol Cup przyniosły więcej emocji niż zmagania kierowców w innych seriach wyścigowych.
Zlot samochodów Alfa Romeo
Od 23 do 24 sierpnia w Holandii odbywać się będzie „Spettacolo Sportivo”, największy w Europie zlot samochodów Alfa Romeo. Zorganizowany tradycyjnie przez holenderski klub Stichting Club Alfa Romeo Bezitters.
Zlot pojazdów MotoClassic
W dniach od 15 do 17 sierpnia tego roku, na Zamku Topacz, w Ślęzy niedaleko Wrocławia, odbędzie się kolejna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2014.
4. runda Volkswagen Castrol Cup
Międzynarodowa seria w randze wyścigowych mistrzostw Polski powróciła po wakacyjnej przerwie. Runda na czeskim torze Autodrom Most, rozegrana w dniach 8-10 sierpnia, otworzyła drugą połowę sezonu.
SEAT Leon Eurocup
W trzeci weekend lipca na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii aż wrzało od sportowych emocji. Po ekscytującym wyścigu prowadzenie w zestawieniu generalnym SEAT Leon Eurocup objął Stefano Comini.
Alpine w szczytowej formie
Zespół Signatech-Alpine, pod kierownictwem Nelsona Panciaticiego, Paul-Loupa Chatina i Olivera Webba, zwyciężył w 4 godzinnym wyścigu na Red Bull Ring.
Mitsubishi na Pikes Peak 2014
Climb, który odbył się w Kolorado w Stanach Zjednoczonych, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) wystawiła dwa modele MiEV Evolution III z napędem elektrycznym.
Jubileuszowy zlot Klasy G
W czerwcowy długi weekend (18-22 czerwca) miłośnicy Klasy G z całej Polski przyjechali na Mazury, by świętować 35. urodziny modelu.
Ibiza w sporcie
SEAT Ibiza obchodzi swoje 30-lecie! Ten model podbija nie tylko miejskie ulice - zabłysnął także w motorsporcie, zdobywając m.in. trzy tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Świata.
25 lat Mazdy MX-5
Mazda MX-5 obchodzi w tym roku 25-lecie produkcji. Roadster produkowany od 1989 r. został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedający się dwumiejscowy samochód sportowy w historii.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska