Jesteś w: Af Portal / Imprezy i sportInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Imprezy i sport

Volkswagen Castrol Cup w Poznaniu
W dniach 13-15 czerwca Volkswagen Castrol Cup zawitał do Polski. Trzecia runda tego innowacyjnego cyklu wyścigowego odbyła się na Torze Poznań. Rywalizację na obiekcie w Przeźmierowie toczyło 22 kierowców z 8 krajów.
Dwa elektryczne auta wyścigowe
W tegorocznej edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb odbywającego się w Kolorado w Stanach Zjednoczonych (23-29 czerwca), Mitsubishi wystawi 2 modele MiEV Evolution III z napędem elektrycznym.
13 zlot Klubu Suzuki
Podczas majówki odbył się 13. zlot Klubu Suzuki pod hasłem „W pogoni za Babcią Jagą”. Miłośnicy marki spotkali się w Górach Świętokrzyskich.
Jubileuszowy zlot Pajero Owners Club
Między 6 a 8 czerwca Pajero Owners Club organizuje piąty, jubileuszowy zlot. Tym razem bazą zlotu będzie podwarszawski ośrodek Lipowy Przylądek w miejscowości Łacha koło Serocka.
Perfekcyjny weekend Kupcikasa
24 i 25 maja na niemieckim torze EuroSpeedway Lausitz nieopodal granicy z Polską odbyła się 2. runda serii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup 2014.
Kolejny start w Austrii
3 tygodnie po pierwszym starcie w Niemczech, SEAT Eurocup przenosi się na tor Salzburgring w Austrii. Wyścig odbędzie się w ten weekend.
Powrót po stu latach
To właśnie wyścig Grand Prix de Lyon uznaje się za pierwowzór wszystkich najważniejszych imprez związanych ze sportami motorowymi, w tym Formuły 1.
Nad Jeziorem Bodeńskim
SKODA rozpoczęła sezon samochodów klasycznych podczas Bodensee Klassik.
Początek Leon Cup Racer
W piątek na torze Nürburgring wystartował SEAT Leon Cup Racer. 21 kierowców, którzy zdecydowali się wziąć udział w wyścigach otrzymało do testowania swoje samochody.
Udoskonalona ergonomia Audi
Audi zmodernizowało koncepcję ergonomii modelu R18 e-tron quattro. Elementy w kokpicie pogrupowano w bardziej logiczny sposób, zweryfikowano ich dotychczasowe funkcje, a pozycję ciała poprawiono.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska