Jesteś w: Af Portal / Imprezy i sport / Zloty i zjazdyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Zloty i zjazdy

I Zlot Mitsubishi
Między 16 a 18 września bieżącego roku polska filia Mitsubishi Motors organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi w Polsce I Zlot Mitsubishi. Impreza, zlokalizowana w centrum Polski, jest odpowiedzią na oczekiwania posiadaczy całej gamy aut tej marki.
16. Zlot Klasycznych Samochodów
Zlot klasycznych samochodów przed historycznymi budynkami „Opel Villas” w Rüsselsheim sam stał się już klasycznym wydarzeniem. Szesnasta edycja zlotu odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca, w godzinach 9:00-16:00 czasu środkowoeuropejskiego.
Opel GT w Essen
Legendarny Opel GT znów oczarowuje gości Techno Classica w Essen (6–10 kwietnia). Ponadto, w towarzystwie oryginalnych samochodów sportowych klasy GT z lat 60. i 70. ubiegłego stulecia, przed niemiecką publicznością zadebiutuje futurystyczny GT Concept.
50. edycja Easter Jeep Safari
Siedem nowych samochodów koncepcyjnych Jeep® o ultrawłaściwościach, wyposażonych w bogatą gamę akcesoriów firmy Mopar i Jeep Performance Parts, udało się na podbój wokół miasta Moab w Utah (USA).
Pół tysiąca Fiatów 126
Przeszło pół tysiąca samochodów pojawiło się w dniach 14-16 sierpnia 2015 r. w Krakowie na 12. Ogólnopolskim Zlocie Fiata 126.
Zlot miłośników Citroena 2CV
Przeszło 6000 fanów i 2600 Citroenów 2CV zjechało na do Torunia na 21. Światowy Zlot Miłośników Citroëna 2CV.
Dziesięć klasyków Audi
Rajd Donau Classic świętuje swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji, jego główny sponsor, Audi Tradition, wystawi na starcie dziesięć samochodowych klasyków i przypomni fakt odrodzenia przed 50 laty marki Audi.
Początek sezonu 2015 Audi Tradition
W sezonie 2015, Audi Tradition zaprezentuje się na ponad dwudziestu krajowych i międzynarodowych imprezach. Świętować będzie również kilka jubileuszy. Mija właśnie 50 lat od momentu odrodzenia marki Audi.
Ikony marki Skoda na Rétromobile
Już tradycyjnie marka SKODA rozpoczyna sezon wydarzeń, związanych z motoryzacją historyczną, swym udziałem w prestiżowym, paryskim salonie Rétromobile, który to w tym roku odbył się po raz czterdziesty.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska