Jesteś w: Af Portal / Kluby i OrganizacjeInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Kluby i Organizacje

W Polsce działają setki klubów i stowarzyszeń zrzeszających fanów różnych marek samochodowych. Są wśród nich kluby właścicieli aut terenowych, sportowych czy zabytkowych, a także kluby tematyczne zajmujące się tuningiem, sprzętem car audio i motosportem. Ich strony internetowe to miejsce spotkań tysięcy osób, które na specjalistycznych forach dyskutują o swoich pojazdach, wymieniają opinie i doradzają sobie wzajemnie w sprawach eksploatacji, modernizacji czy naprawy.

Można powiedzieć, że większość klubów prowadzona jest przez pasjonatów motoryzacji, którzy w wolnym czasie „zarządzają” forami tematycznymi i przygotowują publikacje dotyczące ich ulubionych samochodów. Jednak kluby to nie tylko wirtualne spotkania kierowców na forach. Wiele z tych społeczności organizuje różnego rodzaju zloty i cykliczne spotkania, a tego typu imprezom towarzyszą często zawody sportowe (np. wyścigi, próby zręcznościowe, popisy driftingu).

Autofederacja - jako organizacja wszystkich kierowców - pragnie przyjrzeć się bliżej motoryzacyjnym klubom, promując jednocześnie ich działalność. Na portalu będziemy opisywać ich najciekawsze inicjatywy oraz przedstawiać relacje z ważniejszych imprez.

Na naszych stronach znajdziecie Państwo również kalendarium imprez sportowych.

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska