Jesteś w: Af Portal / Menu górne 1Infolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 154, ID obiektu: 160

Menu górne 1

Menu górne 1

Tak

Nazwa Klasa Sekcja Priorytet
Folder 1
Folder 1
Folder 1
Folder 1
Przydatne dokumenty
Kupno czy sprzedaż samochodu, jego rejestracja, przerejestrowanie czy uzyskanie nowych tablic w przypadku ich utraty, kolizja drogowa i szkoda, która jest jej następstwem, sprowadzenie używanego auta z zagranicy - posiadanie i użytkowanie pojazdu wiąże się z obowiązkowym wypełnianiem wielu dokumentów.
Artykuł 1
WDOP
Dla naszych członków, przygotowaliśmy usługę umożliwiającą sprawdzenie dowolnego używanego auta przed zakupem. Usługa umożliwia weryfikację historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Każdy użytkownik posiadający wykupione członkostwo otrzymuje 100 wirtualnych punktów pozwalających na skorzystanie z usługi. Za każdy raport pobierana jest odpowiednia ilość punktów (10 lub 20).Dostępne są raporty umożliwiające sprawdzenie: Historii pojazdu (przebieg, kontrole techniczne pojazdu, specyfikacja wyposażenia) Historii szkód pojazdu Sprawdzenie czy pojazd nie widnieje w bazie danych pojazdów kradzionych Dostęp do zdjęć pojazdu Sprawdzenie pojazdu pochodzącego z USA (informacje z NMVTIS) Sprawdzenie pojazdu pochodzącego z Holandii. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usługi Wyszukiwarka Danych o Pojazdach.
Artykuł 1
Nauka Jazdy
Jako kierowcy, musimy umieć stosować w praktyce podstawowe przepisy i zasady ruchu drogowego, znać znaki i sygnały na drogach oraz mieć podstawowe informacje o wymaganiach technicznych naszych pojazdów.
Artykuł 1
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska