Jesteś w: Af Portal / Menu stopka / Struktura AFInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-06-10

Struktura AF

Autofederacja zrzesza spółki oferujące usługi z niemal każdego obszaru jaki może być ważny dla posiadaczy pojazdu. Dzięki temu jest organizacją, która jest wszędzie tam, gdzie są kierowcy i tam, gdzie zapadają dotyczące ich rozstrzygnięcia. Budując więzi z kierowcami Autofederacja ma za zadanie reprezentowanie tej społeczności i obronę jej interesów.

AF Legal

Spółka AF Legal świadczy usługi prawne dla członków Autofederacji. Oferuje doradztwo we wszelkich sytuacjach prawnych związanych z użytkowaniem pojazdu, doradza także w innych sprawach cywilnych, w tym spadkowych czy rozwodowych. Na życzenie zainteresowanego, AF Legal przygotuje konieczną dokumentację procesową i złoży ją w sądzie. Klientom spółki AF Odszkodowania zajmującej się dochodzeniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych może pomóc wykonując z ich upoważnienia zastępstwo procesowe. Spółka zajmuje się także doradztwem podatkowym. Jej prawnicy pomogą Państwu w wypełnieniu zeznania podatkowego, udzielą też porad w bardziej skomplikowanych sprawach.

kontakt@af-legal.pl

AF Marketing

Spółka świadczy usługi marketingowe i PR-owe dla wszystkich spółek AF, propagując ideę stowarzyszenia kierowców w społeczeństwie.
Jej działalność skupia się także na sprzedaży powierzchni reklamowej portalu AF i witryn współpracujących. Oferuje podmiotom zewnętrznym możliwość zaistnienia na imprezach organizowanych przez spółki AF Sport i AF Media oraz w pozostałych mediach Autofederacji.

kontakt@af-marketing.plpr@af-marketing.pl

AF Media

Spółka zajmuje się organizacją ponad 500 koncertów i imprez kabaretowych w ciągu roku na terenie całego kraju w ramach ogólnopolskiego programu BRD, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. AF Media odpowiada także za działania reklamowe podczas koncertów. Dla posiadaczy Kart Członkowskich AF spółka przewiduje pulę darmowych biletów na organizowane imprezy.

kontakt@af-media.pl

AF Medica

Od października 2012 roku spółka zaoferuje kierowcom kompleksową specjalistyczną opiekę medyczną, w tym w formule abonamentowej na preferencyjnych warunkach.

kontakt@af-medica.pl

AF Odszkodowania

AF Odszkodowania Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń. Naszą wartością są pracownicy, dobrze wykształceni, z dużą praktyką, znający doskonale tematykę ubezpieczeń, stosowane przez zakłady ubezpieczeń procedury, obowiązujące regulacje prawne i aktualne orzecznictwo sądowe. Wszystkie te atuty pozwalają rzetelnie oszacować właściwą wysokość roszczenia i prowadzić skuteczne negocjacje z ubezpieczycielami.

AF Odszkodowania

T/F.: +48 22 643 80 51

M:+ 723 400 300, 726 450 490

www.af-odszkodowania.pl

biuro@af-odszkodowania.pl


Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska