Jesteś w: Af Portal / Nie pijanym kierowcom / WiadomościInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Wiadomości

Spotkania z Agnieszką Zydroń
Jak wiecie walczymy z pijanymi kierowcami i o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Jest to szczególnie istotne przed wakacjami, gdy ruch na naszych drogach jest wzmożony.
A w Poznaniu - konkretnie!
Poznań to wyjątkowe miasto. Prężne, przedsiębiorcze, mocno skupione na rozwoju. 11 kwietnia Poznań przywitał Autofederację piękną, wiosenną pogodą i wielkim zaangażowaniem w sprawę poprawy bezpieczeństwa na drogach swojego regionu i kraju.
Autofederacja rusza do walki z pijanymi kierowcami
Warszawa, 25 stycznia 2012 – Zapewnienie bezpieczeństwa na drodze wszystkim uczestnikom ruchu drogowego to jeden z głównych celów Autofederacji (AF).
Kampania "Nie jedź na kacu. Włącz myślenie."
21 czerwca zeszłego roku. KRBRD rozpoczęła ogólnopolską kampanię społeczną o charakterze edukacyjno - informacyjnym „Nie jedź na kacu. Włącz myślenie".
Nieoczekiwana zmiana miejsc
Warszawa - Śródmieście. Noc z soboty na niedzielę, godzina 5 rano. Na ulicy Dobrej strażnicy widzą młodego mężczyznę, który chwiejnie wsiada do renault laguny, po czym gwałtownie rusza w stronę Karowej.
Akcja „Alkohol i Narkotyki” na dolnośląskich drogach
Każda osoba siadająca za kierownicę pod wpływem alkoholu lub narkotyków stanowi realne zagrożenie dla siebie oraz życia i zdrowia innych użytkowników dróg.
Może stracić prawo jazdy nawet na 10 lat
Policjanci z Dzierżoniowa zatrzymali 40- letniego mieszkańca Łagiewnik który kierował samochodem Mercedes w stanie nietrzeźwym. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Pijany wsiadł za kółko mimo zakazu
1,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla omegi zatrzymany przez śródmiejskich policjantów. Jak się okazało, podczas sprawdzania dokumentów Roman M. z Ukrainy nie powinien wsiadać za kierownicę do listopada tego roku.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska