Jesteś w: Af Portal / Strefa rabatówInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Strefa rabatów

W najbliższym czasie udostępnimy dostęp do naszego nowego sklepu. Szeroki asortyment pozwoli na zakup większości produktów niezbędnych dla Twojego auta w bardzo konkurencyjnych cenach. Dla Członków Autofederacji oferujemy niezwykle atrakcyjne rabaty, od 5 do nawet 25%

Retbike jest producentem profesjonalnej, najwyższej klasy odzieży motocyklowej i akcesoriów. Chcąc równać się do europejskich liderów na rynku odzieży motocyklowej stawia na aspekt osiągnięcia maksimum bezpieczeństwa za rozsądną cenę na rynku Polskim i nie tylko. Dla Członków Autofederacji Retbike oferuje swój asortyment w specjalnej, niższej o 15% cenie.

Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży damskich torebek. W ofercie znajdują się torebki, torby skórzane, ze skóry naturalnej oraz ekoskóry, zamszowe, sportowe, młodzieżowe i wizytowe, pochodzące zarówno od polskich jak i zagranicznych producentów.

Sklep internetowy, w którego ofercie znajdują się wyjątkowe repliki broni, uzbrojenie, modele, prezenty i upominki. Każda replika broni palnej z naszej oferty powstała w oparciu o wzory historyczne z materiałów najwyższej jakości. Oferowane repliki broni mogą stać się zaskakującym i niezapomnianym prezentem nie tylko dla kolekcjonera.

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska