Jesteś w: Af Portal / Technika / Tuning / Mazda Roadster Black TunedInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-10-04

Mazda Roadster Black Tuned

Mazda Roadster Black Tuned

MX-5 otrzymała od producenta nowy pakiet upiększający, a wraz z nim nową nazwę. Czy to wystarczy, by sprzedawać ją jako wersję tuningowaną?

Na początku października pojawiła się w Japonii tunigowana wersja Mazdy MX-5 - Mazda Roadster Black Tuned. Auto trafiło tylko na krajowy rynek, a jego cenę ukształtowano na poziomie 39,7 tys. dolarów. Oparta o Roadstera RHT MX-5 dostępna jest w dwóch wersjach - RS RHT z manualną, sześciostopniową skrzynią biegów oraz VS RHT z sześciostopniowym automatem. Obydwie posiadają tę samą jednostkę napędową, czyli dwulitrowy, czterocylindrowy twin-cam.
Roadster Black Tuned sprzedawany jest wyłącznie w ekskluzywnych kolorach o niezwykłych nazwach - Spirited Green Metallic (zielony metalik), Velocity Red Mica (czerwony) i Crystal White Pearl Mica (biały perłowy). Do kompletu klienci otrzymują dach i lusterka w kolorze Brilliant Black (błyszcząca czerń) oraz 17-calowe felgi z lekkich stopów w kolorze Gun Metallic.
We wnętrzu samochodu króluje czarna, przeszywana ozdobnymi nićmi skóra. Pokryte są nią fotele, drzwi, kierownica i mieszek dźwigni zmiany biegów.


  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5

Dziękujemy za Twóją ocenę!

Oceniałeś już tę stronę!

Twoja ocena została zmieniona. Dziękujemy!

Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska