Jesteś w: Af Portal / TestyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Testy

Minivan rozwojowy
Ford Grand C-Max to samochód skierowany do wielodzietnej rodziny, również do firmy.
Familijna Meriva
To idealny samochód dla rodziny 2+2. Wyjątkowo praktyczny i uniwersalny, z dużą liczbą systemów Flex ułatwiających podróżowanie.
Maluch szlachetnej krwi
Audi A1 to drugie, małe auto w ofercie prestiżowych marek. W teście AF najmocniejsza, 185-konna wersja. Czy pokona dotychczasowego monopolistę Mini Coopera S?
Kompakt dla Europejczyka
Ford Focus to samochód dla przeciętnej, europejskiej rodziny. Wygodny, oszczędny i relatywnie niedrogi - po prostu ekonomiczny.
Tylko dla indywidualistów
Nie jest duży i do końca praktyczny. Ma jednak dwa potężne atuty: oryginalną sylwetkę i fantastyczny, opracowany wspólnie przez PSA i BMW silnik.
Wymarzony do podróży
Sharan to największy i najbardziej komfortowy minivan w gamie Volkswagena. Auto wprost idealne na weekend czy urlop.
Pierwsza duża limuzyna Suzuki
Kizashi to debiut firmy Suzuki w klasie wyższej średniej. Rodzinna limuzyna zbiera już pochwały w USA, w Europie dopiero bliżej się z nią zapoznajemy.
Cupra i czarne usta
Dzięki silnikowi o mocy 180 KM i genialnej przekładni DSG Ibiza Cupra Bocanegra zapewnia sporo emocji, a jej nadwozie emanuje hiszpańskim temperamentem.
Kombi na sportowo
Wyjątkową jak na kombi sportową linię nadwozia, ekologiczny pakiet EcoFlex i dobre wykonanie docenili nie tylko jurorzy COTY, ale również klienci w Europie.
Powrót do świetności
W jego zewnętrznej linii, także w kabinie, dostrzeżemy subtelną kreskę projektantów, której brakowało w poprzednim modelu. Jest komfortowy i wyjątkowo oszczędny, ale tylko poza miastem.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska