Jesteś w: Af Portal / TestyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Testy

Wcale nie taka mikra
Prowadzi się lekko, łatwo ją zaparkować i ma dość obszerne wnętrze. Jednak największym atutem miejskiego Nissana jest umiarkowany apetyt na benzynę.
Wzorcowa limuzyna
Jest jedną z czterech prestiżowych limuzyn dostępnych na polskim rynku. Dla wielu menedżerów jest atrakcyjną alternatywą wobec niemieckich potentatów.
Volvo V60 czaruje linią
Udaje kombi, choć bliżej mu do coupe z dodatkową przestrzenią na bagaż. Ale miało być przede wszystkim ładne i szybkie a potem dopiero praktyczne.
Niespodzianka na 200-lecie firmy
Peugeot, specjalista od funkcjonalnych i komfortowych samochodów rodzinnych wreszcie zdecydował się na auto, które wyzwala emocje i wywołuje u fanów motoryzacji przyspieszone bicie serca.
Rozsądny wybór
W Astrze IV generacji zaskakuje elastyczny turbodiesel i przestronne, ładnie zaprojektowane wnętrze. Także kilka innowacyjnych systemów po raz pierwszy oferowanych w segmencie C.
Jeździec burzy
Yamaha Majesty 400 to udana konstrukcja. W ulicznych korkach z powodzeniem zastąpi twój samochód. Nie straszna jej nawet letnia ulewa.
Żywa legenda
Suzuki Burgman to prawie legenda. Rozpoznawane jest zarówno przez entuzjastów, jak i ignorantów jednośladów. Na ulicy swoim wyglądem, wzbudza respekt i pożądanie.
Lek na całe zło
Honda PCX 125 - skuter adresowany do młodszego odbiorcy. Ma przystępną cenę, jest nowoczesny, dobrze wykonany i wystarczy na niego prawo jazdy kategorii A1, czyli od 16 roku życia.
CBR-ka dla szesnastolatka
Mimo że to najmniejsza Honda z rodziny CBR to potrafi dostarczyć sporo przyjemności z jazdy młodym, początkującym kierowcom. Przyjazna i oszczędna, idealnie sprawdza się w mieście.
Nie tylko dla farmerów
To pierwszy tej wielkości pikap Volkswagena. Świetnie wykonany, z podwójnie doładowanym oszczędnym dieslem i wysokimi standardami bezpieczeństwa.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska