Jesteś w: Af Portal / Testy / Testy osobowychInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Testy osobowych

Skaut w podróży
Okres wakacyjny sprzyja podróżowaniu. Postanowiliśmy wybrać się w drogę nową Skodą Octavią Scout. Poniżej prezentujemy wynik naszego testu.
Praktyczna Skoda Yeti JOY
Popularność czeskiego producenta w Polsce jest niezaprzeczalna, m.in. dzięki korzystnej i dobrze sprofilowanej dla odbiorców ofercie. Chcąc utrzymać ten trend Skoda wprowadziła na rynek limitowaną serię JOY, przez co stara się być jeszcze bardziej atrakcyjna.
Leon ST Style z charakterem
Jazda nowym SEAT-em Leonem ST z dwulitrowym turbodieselem pod maską, pokazuje, że sportowy charakter może iść w parze z praktycznym komfortem.
Rodzinna elegancja
Przypatrując się polityce modelowej SKODY, postanowiliśmy sprawdzić kompaktowego sedana, produkowanego z myślą o rodzinach, który wypełnia lukę producenta z Czech w tym segmencie.
W miejskiej dżungli i nie tylko
Równo 10 lat temu Yeti ujrzało światło dzienne jako concept car na salonie w Genewie. Do salonów trafiło w 2009 roku. Obecnie, po faceliftingu dostępne jest w dwóch wariantach: Yeti oraz Yeti Outdoor. Na test wybraliśmy się tym drugim.
Niepozorna i skromna Fabia Elegance
Debiut Fabii nie wniósł zbyt wiele nowego pod kątem designu. Jednak ma to swoje zalety, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie pewien tradycjonalizm.
Kombi w sportowym wydaniu
Już pierwszy rzut oka na nowego Seata Leona ST uświadamia nam, że mamy do czynienia z samochodem o sportowym charakterze. Prezentujemy nasze wrażenia z jazdy testowej.
Bezpieczne i oszczędne Citigo
Produkowane od 2011 roku małe Citigo jak sama nazwa wskazuje to miejski samochód naszych południowych sąsiadów i najmniejszy w ofercie Skody. Postanowiliśmy sprawdzić jego możliwości.
Podróż Rodiusem
Prezentujemy sprawdzian wprowadzonej na rynek w 2013 roku drugiej generacji Rodiusa.
Korando na drodze
Marka SsangYong jak do tej pory nie cieszyła się zbyt wielkim uznaniem wśród polskich kierowców. Sądzę, że za sprawą nowego modelu Korando sytuacja ta może ulec zmianie.
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska